Sudie, Viena – bonjour, Paryžiau!

11,99 €
Loading

Jaučiausi tarsi patekusi į pasakų šalį. Nuostabus viešbutis, greta – mano gyvenimo meilė, gimininga siela. Mes jautėmės tarsi būtume vienas kūnas, ir ne tik lovoje – mudviem patiko tos pačios knygos, mėgome tą pačią muziką. Tik vienas juodas debesėlis klajojo toli, prie pat horizonto – namuose likusi jo žmona.

 

Viena. Paryžius. Tai miestai, kur ore sklando džiugesys ir meilė. Jauna atkakli studentė Kitė Valentin paklūsta širdžiai ir stačia galva neria į didįjį gyvenimo nuotykį. Palikusi jaukų butuką Vienos senamiestyje, ji išvyksta į Paryžių pas svajonių vyrą.

Klifordas atrodo tarsi nužengęs iš žurnalo: aukštas, žilaplaukis, nepaprastai pasitikintis savimi, garsus žurnalistas. Tik viena bėda – jis vedęs. Šis amerikietis žaibiškai užkariauja Kitės širdį ir pakloja merginai pasaulį po kojomis.

Tačiau neilgai trukus padangę aptemdo nemalonūs šešėliai – alkoholis, pykčio priepuoliai ir pavydas. Kitei tenka sukaupti visą drąsą, apsiginkluoti optimizmu ir pasitelkus talentą pamėginti išsivaduoti iš pražūtingos aistros pinklių.

„Šiandien madam pareis vėliau“ autorė Susanna Kubelka žinoma daugiau nei 29 pasaulio šalių. Autorės romanai pavergia subtiliu humoru, nepaliaujamu optimizmu ir išmintingu požiūriu į gyvenimą, meilę bei visas iš to išplaukiančias peripetijas.

Susanna Kubelka gyvena ir Paryžiuje, ir Vienoje. Knyga „Sudie Viena – bonjour, Paryžiau!“ – neįtikėtina ir tuo pačiu gyvenimiška, joje atskleidžiama nemažai autorės biografijos detalių.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090112120
SKU 000000000001109532
ISBN kodas 9786090112120
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2013-11-08
Puslapių skaičius 344
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Vokiečių
Pav. originalo kalba Adieu Wien, bonjour Paris
Formatas 24,1x15x3
Leidykla Alma littera
Vertėjas Loreta Kavolė
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą