Sugrįžimas į gyvenimą. Nepaprastos ankstesnį gyvenimą prisimenančių vaikų istorijos

10,99 €
Loading


Medicinos mokslų daktaras Jimas Tuckeris savo knygoje „Sugrįžimas įgyvenimą“ atskleidžia neįtikėtinas istorijas vaikų, prisimenančių praėjusius gyvenimus. Kruopščiai rinkdamas ir tikrindamas kiekvieną pasakojimo detalę, autorius pateikia nenuginčijamų reinkarnacijos įrodymų, priversiančių suabejoti didžiausius šios temos skeptikus.

Reinkarnacija – tiesa ar mitas? Vis daugiau mokslo žmonių bando rasti įrodymų, patvirtinančių ne tik egzistavimą po mirties, bet ir galimybę dar kartą sugrįžti į gyvenimą. Vienas tokių žmonių – medicinos mokslų daktaras Jimas Tuckeris, kruopščiai tiriantis vaikų prisiminimus apie praėjusius gyvenimus.
Autoriaus pasakojamose istorijose vieni vaikai staiga prabyla niekam negirdėta tolimos šalies kalba, kiti turi įgimtų dėmių ar apgamų, kurie tiksliai sutampa su mirusio (ir atgimusio) žmogaus turėtais kūno defektais ar patirtomis žaizdomis, o dar kiti tiksliai nurodo gyvenamąją vietą, artimų žmonių vardus ir kitas svarbias ankstesnio gyvenimo detales.
Tačiau kone labiausiai šioje knygoje stulbina ne faktų apie praėjusius gyvenimus sutapimas, o vaikų išgyvenimai sutikus buvusius artimuosius ar apsilankius anksčiau gyventose vietose...
„Ši knyga ne tik privers patikėti pomirtinio gyvenimo galimybe, bet ir paskatins susimąstyti apie mūsų prigimtį bei egzistavimo šiame pasaulyje prasmę.“
 Deepak Chopra

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094373084
ISBN kodas 9786094373084
SKU 000000000002165766
Leidimo metai 2016-01-04
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 264
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba Return to Life: Extraordinary Cases of Children Who Remember Past Lives
Formatas 22x15x2,5
Leidykla Eugrimas UAB
Vertėjas Ovidijus Stokys

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą