- 15%
- 15%

Šviesa: Mokslas ir magija. Fotografijos apšvietimo įvadas

14,70 €
Registruokitės ir sutaupykite 2,59 € (15%)
17,29 €
Loading

Kad ir koks intuityvus būtų jūsų fotoaparatas, įspūdingų rezultatų pasieksite tik žinodami, ko siekiate, ir gerai apgalvoję fotografijų apšvietimą. Šis svarbiausias gebėjimas fotografui leidžia kokybiškai ir greitai pagerinti savo kūrinius.

Knygoje Šviesa – mokslas ir magija išsamiai atskleista šviesos prigimties teorija ir jos veikimo principai, kurie naudojantis apšvietimu padeda kūrybiškai išreikšti bei valdyti kuriamus atvaizdus.

Šioje knygoje rasite:

• Daug naujų nuotraukų ir apšvietimo schemų, parodančių, kaip nufotografuoti sudėtingus kadrus

• Naują informaciją, kaip dirbti su spalvotais geliais, kilnojamąja blykste bei judesiu, kaip derinti aplinkos ir blykstės apšvietimą

Apšvietimo stiliai nepaliaujamai keičiasi, tačiau šviesos prigimtis visada liks tokia pati. Su šia knyga perpratę fizikinius šviesos dėsnius, įgysite neišsemiamo kūrybinio potencialo!

 

Apie autorius:

Filo Hunterio specializacija – reklaminės ir periodinių leidinių fotografijos natiurmorto bei specialiųjų efektų žanrai. Per tris karjeros dešimtmečius jis yra dirbęs tokiems klientams, kaip America Online, US News & World Report, Time-Life Books, Life Magazine, National Geographic. Jis dėstė fotografiją universitetuose ir dirbo daugelio fotografijai skirtų leidinių techniniu konsultantu. F. Hunteris tris kartus laimėjo Virdžinijos valstijos didįjį profesionalaus fotografo prizą.

Stevenas Biveris turi dvidešimt metų komercinio fotografo patirties, specializuojasi portreto, natiurmorto, fotomontažo ir skaitmeninio atvaizdo manipuliavimo srityse. Jo klientų sąraše – DuPont, Johnson & Johnson, Mobil, Newsweek, Condé Nast ir IBM. Jo darbai įvertinti Communication Arts, Graphics, HOW Magazine ir Adobe apdovanojimais – pastarieji įtraukė jo darbus į Photoshop programinės įrangos papildomą diską kaip įkvėpimą kitiems fotografams.

Paulas Fuqua trisdešimt penkerius metus dirbo periodinių leidinių ir gyvojo pasaulio fotografu, 1970 m. jis atidarė savo gamybos kompaniją ir atsidėjo dėstymui per vizualines priemones. Paulas yra parašęs ir išleidęs mokomosios ir pratybų medžiagos daugybėje sričių, tarp jų teisė, viešasis saugumas, istorija, tikslieji mokslai ir aplinka. Per pastaruosius dešimtį metų jis išleido gamtos mokslams ir būtinybei imtis globalinio arealų valdymo skirtos mokomosios medžiagos.

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9786094271281
EAN kodas 9786094271281
SKU 000000000002152661
Puslapių skaičius 224
Leidimo metai 2013-08-30
Viršelio tipas Minkštas
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 23,5x17x1,5
Leidykla Kitos knygos, UAB
Vertėjas Irena Jomantienė