Jūsų krepšelis 0

Tai, ko netekome ugnyje - Mariana Enriquez Mariana Enriquez

Tai, ko netekome ugnyje

Las cosas que perdimos en el fuego Mariana Enriquez Mariana Enriquez

Kaina: 10,69

Kuriame knygyne yra?

Iš anglų k. vertė Laura Liubinavičiūtė
192 p., kietas virš.
21,6x14,4x1,6 cm
Leidykla: SOFOKLIS, 2018
ISBN 9786094442636
Prekės kodas 9786094442636

Šiuose makabriškuose pašėlusios vaizduotės pasakojimuose, primenančiuose Julio Cortázaro braižą, pasaulyje pripažinta autorė Mariana Enriquez nutapo gyvą Argentinos bei jos kaimyninių šalių netolimos praeities paveikslą. Istorijose paliečiamos paprastai vengiamos politinės ir socialinės temos: diktatūra, narkotikai, skurdas, korupcija, aplinkos tarša, smurtas, mačizmas. Aktualios problemos, įpintos į mistinio apsakymo žanrą, sukrečia ir skatina dar kartą jas permąstyti. Knygoje vaizduojami įvykiai ragina atsigręžti į savo pačių baimes, persekiojančias mus lyg šmėklos.
Vis dėlto už verčiančių nerimauti keistų nutikimų šydo justi empatija išgąsdintiems ir paklydusiems, dažnai galima atpažinti save aprašomų moterų ir dukrų, vyrų ir žmonų santykiuose. „Tai, ko netekome ugnyje“ – liudijimas, kas nutinka, kai mūsų užgniaužti troškimai prasiveržę tampa nevaldomi. 
Mariana Enríquez (g. 1973) – garsi Argentinos rašytoja ir žurnalistė. 2016 m. Ispanijoje pasirodžiusi knyga „Tai, ko netekome ugnyje“ iškart buvo pripažinta ir apdovanota Barselonos literatūrine premija. Šiandien autorės kūriniai jau žinomi daugiau nei 20 šalių. 

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė