Jūsų krepšelis 0

Teatsiveria tavo akys - Vytautas Jurgis Bubnys

Knyga dalyvauja akcijoje

Teatsiveria tavo akys

Vytautas Jurgis Bubnys

Kaina: 11,49

Kuriame knygyne yra?

328 p., kietas virš.
23,5x14,3x2,9 cm
Leidykla: Alma littera, 2017
ISBN 9786090127315
Prekės kodas 9786090127315

Vytautas Bubnys (g. 1932) – žymus rašytojas, visuomenės veikėjas, Sąjūdžio ir Seimo narys. Daugiau nei trisdešimties knygų autorius, apdovanotas daugybe literatūrinių premijų, tarp jų Baltijos Asamblėjos (2003), Vyriausybės kultūros ir meno premija (2008). Yra gavęs Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžių.

Septyniolikto amžiaus vidurio Lietuva, niūrūs ir neramūs laikai.

Buvęs bajoras Grigalius Laukonis, tarnaujantis dvaro vežiku, siekia atgauti laisvę.

Ką daryti su laisvės našta, kuri prispaudžia labiau nei baudžiavos jungas? Kur išlieti susikaupusį nerimą, kam atverti maištaujančią širdį? Atsiskyręs nuo pasaulio, Grigalius ieško savo kelio ir tikrojo tikėjimo. Savyje atradęs sprogdinančių kūrybos galių, jis skulptūromis paverčia laukinių girių medžius. Tačiau toks nevaržomos dvasios polėkis turi savo kainą.

 

„Kodėl esame akli ir kurti savo istorijai? Ar tikrai kartojame tas pačias klaidas, kurias darė mūsų protėviai net prieš keletą šimtmečių? Ar ne amžinas žmogaus ėjimas į save, ieškant tikrumo ir dvasinio pastovumo? Kodėl taip dažnai suklumpame po savojo kryžiaus našta?“

 Vytautas Bubnys

Vytautas Jurgis Bubnys

Vytautas Bubnys (g. 1932) yra vienas žymiausių vyresnės kartos lietuvių rašytojų. Rašo prozą, dramas, esė. Jo knygos sėkmingai leidžiamos Lietuvoje ir užsienyje. Vienas iš svarbesnių apdovanojimų – 2003 m. gauta Baltijos Asamblėjos premija už romaną „Balandžio plastėjime“ (Alma littera, 2002). Aktyvi rašytojo pilietinė pozicija lėmė, kad 1992–1996 m. jis buvo išrinktas į Seimą.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: