Tėkmėje. Pokalbiai apie gyvenimą

17,29 €
Loading
Pokalbiai apie gyvenimą virto knyga. Šis virsmas buvo organiškas kaip vandens tėkmė. Sutikti žmonės – su savais klausimais, savais poreikiais – tikiuosi, išgirdau juos, o jie išgirdo mane. Dalijomės. Augome. Vaizdo įrašai persikėlė į lapus, o tada susidėliojo į knygą.

Skirtingos situacijos, skirtingi žmonių išgyvenimai, mūsų bendri pamąstymai. Šalia – ištraukos iš asmeninio dienoraščio. Jį rašiau Peru džiunglėse, kur kelis mėnesius gyvenau su vietiniais šamanais. 

Knygoje gvildenami klausimai atspindi daugeliui aktualias temas. Tad kiekvienas, kas panorės, ras erdvės pabūti kartu ir gal net kažką perims, panaudos praktiškai. Manyčiau, bet kuriuo atveju knyga įtrauks. Tereikia jai skirti laiko. 
Oleg Kovrikov 

„Šios knygos nepavyks perskaityti vienu prisėdimu. Perskaitai pastraipą ir sutrinki. Apgirsti nuo gylio, nuo bandymo suvokti esmę. Turi stabtelėti ir pamąstyti – o kaipgi mano gyvenime? Ir tai sužadina tiek vidinių impulsų! Naujų dalykų suvokimas netikėtai išsilieja ašaromis ar sarkastišku juoku, prislegia beviltiškumu ar paskatina atverti širdį. Tai toks vidinių potyrių atgarsis į išgirstą mintį, išgirstus žodžius – prasiskverbę į giliausią sąmonės kertelę jie daro savo darbą. Darbą, kuris palieka labai gilų pėdsaką. Gyvenimo situacijos, mintys, klausimai, į kuriuos nėra atsakymo, tarsi suplaukia į viena, ir galiausiai... kažkas sprogsta“.
Dalia Mikelionienė
Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094373992
ISBN kodas 9786094373992
SKU 000000000002184690
Leidimo metai 2020-08-12
Originalo kalba Lietuvių
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 208
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 22x15x1,5
Leidykla Eugrimas UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą