Telepatas

14,49 €
Loading

Į šešiolikmečio Olego rankas patenka kompiuterio programa, dėl kurios jis įgauna unikalių gebėjimų numatyti ateitį ir skaityti kitų žmonių mintis. Regis, toks talentas turėtų atverti plačias perspektyvas, tačiau realybė pasirodo toli gražu ne tokia džiugi. Telepatija turi ir neigiamų savybių, o paslaptingosios programos savininkas nesiliauja ieškojęs Olego.

Olegas – dešimtokas. Jis mokosi gerai, yra paprastas vaikinas, gyvenantis su mama kukliame daugiabutyje. Vaikinas stengiasi, tačiau jam visai nesiseka padaryti įspūdžio įnoringai klasės gražuolei Mašai, mėlynakei mergaitei pelenų spalvos plaukais.

Taip jau nutinka, kad vėlų vakarą į šešiolikmečio Olego rankas patenka atminties kortelė. Ji neatrodo kažkuo ypatinga. Tačiau per likimo neapsižiūrėjimą joje glūdi galinga jėga, vienu mostu nušlavusi nykią vaikino kasdienybę ir apvertusi aukštyn kojom visą ankstesnį jo gyvenimą.

 Peržiūrėjęs atminties kortelę, Olegas tampa telepatu. Jis gali skaityti kitų žmonių mintis ir numatyti tai, kas netrukus įvyks. Olegas galbūt galės nesunkiai ir daug užsidirbti, pavyzdžiui, atspėdamas laimingus loterijos bilietus. Tačiau ne viskas klostosi taip sėkmingai. Paslaptingosios programos savininkas nori Olegą sučiupti, o dar labiau šį vaikiną gąsdina keistos metamorfozės, kurioms paklūsta jo sąmonė.

Ši knyga – šiuolaikiškas romanas paaugliams. Įtemptas, įdomus ir netikėtas siužetas patiks „Erebo“ skaitytojams. 

„Telepato“ autorė Tamara Kriukova, garsi rusų rašytoja, išleidusi daugiau nei dvidešimt knygų vaikams, paaugliams. Ji yra reikšmingų šalies konkursų ir premijų laureatė, pagal jos knygas sukurti du filmai.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090114933
SKU 000000000001109803
ISBN kodas 9786090114933
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2014-07-11
Puslapių skaičius 432
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Rusų
Pav. originalo kalba Telepat
Formatas 22x15,4x2,8
Leidykla Alma littera
Vertėjas Dalia Elena Montvilienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą