Pegasas
Pegasas

Ten, kur gieda vėžiai E.knyga

 • ePubElektroninė knyga
12,25 

Apie prekę

Pelkių Dukra vadinama Kaja Klark atokaus Šiaurės Karolinos miestelio Barkli Kouvo gyventojams yra neįmenama paslaptis, ji niekinama ir laikoma atmata. Palikta motinos, vėliau – ir keturių brolių bei seserų, Kaja auga pelkių apsuptyje tik su tėvu, kuriam nėmaž nerūpi ir kuris netrukus dingsta. Apleista ir izoliuota Kaja išmoksta pragyventi iš to, ką siūlo gamta, toje derlingoje ją supančioje aplinkoje randa ir paguodą.

Tapusi paaugle Kaja susibičiuliauja su vietiniu vaikinu Teitu Vokeriu, šis imasi mokyti ją skaityti. Laukinis merginos grožis nepalieka abejingo ir Čeiso Endriuso, „miestelio pažibos ir geriausio įžaidėjo". Tad kai pelkėse 1969-ųjų spalį aptinkamas jo lavonas, Kaja tampa pagrindine įtariamąja.

„Matysite gyvą, iš knygos puslapių besiveržiančia gamtą. Jausite vidurvasario kaitrą ir pelkių drėgmę. Slaptai žavėsitės, meile kuriai nepavaldus laikas. Galiausiai rasite vietą, kurioje gieda vėžiai."
Rekomenduoja PEGASO knygyno konsultantė Gabija


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Delia Owens
 • Leidykla
  BALTO leidybos namai
 • SKU
  000000000015000386
 • EAN kodas
  9786094870095

Palikite atsiliepimą pirmieji

Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis