Tiesą pasakius

16,99 €
Loading
Šeši nepažįstamieji ir viena juos vienijanti nepatogi gyvenimo tiesa…

„Visi meluoja apie savo gyvenimą. Kas būtų, jei, užuot melavę, sakytumėt tiesą?“ Ekscentriškas, bet labai vienišas menininkas Džulianas Džesopas šį klausimą užrašo savo žalsvajame sąsiuvinyje, pavadina jį „Nuoširdumo projektu“ ir palieka jaukioje Monikos kavinėje netoli namų. Suradusi Džuliano sąsiuvinį ir jo įkvėpta, Monika atvirai užrašo savo istoriją ir pasiryžta padėti Džulianui. Tik nė vienas nesitiki, kad tokie maži gerumo gestai gali šitaip pakeisti kitų žmonių gyvenimą...

Žalsvasis sąsiuvinis keliauja iš rankų į rankas po Londoną, vienišių miestą, kol galiausiai šeši nuoširdūs, keisti, kartais juokingi, kartais skaudžiai liūdni nepažįstamieji, žalsvajame sąsiuvinyje išguldę slapčiausius savo išgyvenimus, susiburia Monikos kavinėje. Jie visi savaip patirs, ką reiškia būti sąžiningiems: kai kam bus lemta nusivilti, o kai kam – netikėtai atrasti meilę.
Istorija, kupina vilties, kurios mums visiems šiuo metu taip reikia.
Woman & Home

Pakeliantis dvasią ir priverčiantis susimąstyti kūrinys.
Sophie Kinsella

Džiaugsmingas skaitinys, kuris sušildo iš vidaus.
Beth Morrey

Jeigu Monikos kavinė iš tikrųjų egzistuotų, užsukčiau į ją kasdien.
Laurie Frankel

Gražus romanas, perduodantis svarbią žinutę. Nepaprastai tinka šiems laikams.
Jill Santopolo

Clare Pooley (Klerė Pūlei) – britų rašytoja ir tinklaraštininkė. Ji ilgai dirbo reklamos srityje, kurioje riba tarp nuoširdumo ir fiktyvumo labai trapi, taip pat yra populiaraus tinklaraščio „Mummy was a Secret Drinker“ („Mamytė slapta gėrė“) ir atsiminimų knygos The Sober Diaries (Blaivūs dienoraščiai) autorė. Tiesą pasakius – debiutinis jos romanas, tapęs tarptautiniu bestseleriu ir išleistas 30-yje šalių. C. Pooley kuria savo namų Londono Fulhamo rajone virtuvėje, gyvena su vyru, trimis vaikais, šuniu ir ežiuku. 
Daugiau informacijos
EAN kodas 9786094793851
ISBN kodas 9786094793851
SKU 000000000002185825
Leidimo metai 2020-11-24
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 368
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba The Authenticity Project
Formatas 21x14,5x3,1
Leidykla Baltų lankų leidyba, UAB
Vertėjas Rita Pilkauskaitė
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą