Tik nestabdyk manęs

8,59 €
Loading

„Tik nestabdyk manęs!“ – knyga apie „Bentley Continental GT“, „Mazda3“, Galapagų salų vėžlių psichinę sveikatą, „Fiat Panda“, „Lamborghini Gallardo“ ir britų imperijos žlugimą, kvailiausią Dievo kūrinį, „Subaru Forester“ bei daug kitų – ne tik automobilinių – įdomybių. J. Clarksonas žino, kad pasaulyje egzistuoja ne tik automobiliai, ir apie tai rašo automobilių apžvalgose. Nenuorama britas su humoru išsako savo nuomonę įvairiausiais klausimais viską žaismingai susiedamas su keturratėmis transporto priemonėmis. Knygą „Tik nestabdyk manęs!“ sudaro 60 automobilių apžvalgų, kurių ne viena sukėlė audringą visuomenės reakciją.

Niekas apie automobilius – paprastus, nepatrauklius ar egzotiškus, ugnimi alsuojančius ir kvapą gniaužiančius – nerašo taip, kaip J.Clarksonas. Jam nesvarbi kitų nuomonė, reklama: automobilis vertas arba pagyrimo, arba negailestingos kritikos. Ir visai nesvarbu, jei tai „Bentley Continental GT“, kurio „interjerą įrengti galima tik nukirtus du ąžuolus ir papjovus šešiolika karvių“. Svarbiausia, kad visi vertinimai paremti asmenine patirtimi ir nestokoja unikalaus humoro.

Jeremy Clarksonas rašytojo karjerą pradėjo Rotherham Advertiser. Jo straipsniai spausdinami ne viename Didžiosios Britanijos laikraštyje. „Tik nestabdyk manęs!“ – J. Clarksono skilties apie automobilius Sunday Times straipsnių rinkinys – viena iš dvidešimt keturių jo knygų.

--
Iš anglų k. vertė Elena Laimutė Gylienė

--

Ši knyga subalansuota automobilių mylėtojams, bet tinka ir nemylėtojams. Retai kada skaitant tenka juoktis balsu...
                                                                             Vitoldas Milius, Autobild vyr. redaktorius
 


Net ir nežinodami, kas yra Londono minedai ar kuo ypatingi „Wellington“ guminiai aulinukai, skaitydami „Tik nestabdyk manęs!“ neabejotinai nuolat pusbalsiu kikensite ir brauksite juoko ašaras. Pasiūlymas perskaityti Clarksono knygą pretenduoja į pačių smagiausių 2009-ųjų potyrių penketuką!
                                                                                          Renaldas Gabartas, žurnalistas

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955342175
ISBN kodas 9789955342175
SKU 000000000002118039
Leidimo metai 2009-01-01
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 320
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba Don't stop me now
Formatas 19x13x2
Leidykla Versus aureus, UAB leidykla

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą