- 15%
- 15%

Tilis Ulenšpygelis

18,69 €
Registruokitės ir sutaupykite 3,30 € (15%)
21,99 €
Loading

Dėmesio! Ši knyga yra išankstinio užsakymo prekė. Knyga bus sandėlyje rugpjūčio 6d. Terminas nustatytas leidėjo ir gali keistis. Gavę knygą išsiųsime Jūsų užsakymą. Jei kitas užsakymo prekes norite gauti anksčiau, formuokite atskirus užsakymus.


Nuostabus, įtraukiantis romanas. Kehlmannas perima vokiškųjų pasakų tradicijas, atsigręždamas ne tik į Brolius Grimus, bet ir į tuos, kurie rašė iki jų, ir nepriekaištingai įsikūnija į legendinio pokštininko Tilio Ulenšpygelio personažą.

SALMAN RUSHDIE

 

TILIS ULENŠPYGELIS – tai viduramžių vokiečių ir olandų legendų personažas, bastūnas, krečiantis pokštus, provokatorius, atskleidžiantis visuomenės ydas.

Tilis – malūnininko sūnus, bet jo tėvas – ne šiaip malūnininkas, o ir pasaulio tyrinėtojas, ir žiniuonis. Malūnininkas patenka inkvizitorių nemalonėn, ir kai tampa aišku, jog budelis netrukus atims jam gyvybę, berniukas Tilis sprunka iš namų kartu su kepėjo dukra Nele. Apmokyti žiauraus fokusininko, vėliau su savo trupe ir neva kalbančiu asilu jie keliauja po kraštą, niokojamą religinių karų, rengdami pasirodymus ir vargšams, ir turtingiesiems, tarp kurių yra ir nelaimėlis karą išprovokavęs Bohemijos karalius, valdęs vos vieną žiemą. Matydamas daugybę karo grimasų, Tilis eina per gyvenimą taip, kaip vaikšto lynu, o kai virš galvos griaudint patrankoms šachtoje žūva išminuotojai, pas kuriuos Tilis pateko pasišaipęs iš miesto komendanto, jis nutaria gyventi amžinai.

 

Tai romanas apie legendinį personažą Tilį, kurį knygos autorius Danielis Kehlmannas vaizduoja savaip, tai pasakojimas apie meno galią ir karo sukeltą pražūtį, į kurią ritasi pasaulis.

Tai – tarsi epas, kuriame yra ir realių personažų.

 

Netrukus istoriją apie šios knygos veikėją Tilį Ulenšpygelį galėsime išvysti ir Netflix seriale.

Daugiau informacijos
SKU 000000000001112527
EAN kodas 9786090146651
ISBN kodas 9786090146651
Pav. originalo kalba TYLL
Leidimo metai 2021-07-30
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Vokiečių
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 368
Formatas 21,3x14,3x3,1
Leidykla Alma littera
Vertėjas Alfonsas Tekorius

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą