Titeofas ir kiti dalykėliai

6,28 €
Loading
Tai humoristinis komiksas paaugliams. Nenuorama aštuonmetis Titeofas įsivelia į juokingus nuotykius, mėgindamas kuo  daugiau sužinoti apie suaugusiųjų pasaulį. Titeofo gyvenimas tikra kankynė:  jam negalima žiūrėti filmų suaugusiems, užkurti laužo prie kaimynų durų ar pakišti bezdančių pagalvių seneliams. Negana visų šių problemų, Titeofas turi eiti į mokyklą!
 
Visa laimė, kad mokykloje yra draugai ir Nadia... graži, bet nepasiekiama mergaitė, kurios abejingumas Titeofą varo į juodą neviltį. Susitikimas su draugais – tai puiki proga aptarti globalinio lygio problemas ir klausimus. Ozono skylė, rasizmas, organų transplantacija, moteriškas apatinis trikotažas, būdai išvengti pylos – tai tik maža dalis draugų pokalbių temų.
Serijos autorius Philippe Chappuis, pasivadinęs Zep (pseudonimas kilęs nuo grupės „Led Zeppelin” pavadinimo), gimė 1967 m. Ženevoje ir būdamas 8 metų nupiešė pirmąjį komiksą. Už komiksų seriją „Titeofas” autorius buvo apdovanotas garsiausiuose komiksų festivaliuose, tokiuose kaip Sierre ar Angouleme. Komiksų knygose apie Titeofą per mažo berniuko nuotykius tarsi kreivame veidrodyje atsispindi suaugusiųjų pasaulis, todėl prancūzakalbėse šalyse jos įgavo socialinio fenomeno statusą. Autorius įdomiai atskleidžia vaiko susidūrimą su jautria seksualumo tema, nevengia kontraversiškų temų.
Europoje šis komiksas praduodamas milijoniniais tiražais, pagal jį sukurtas animacinis serialas, Titeofo nuotykiai spausdinami ir periodiniame žurnale vaikams „Tchô” („Labas”).
Pirmosios Titeofo nuotykių knygos buvo nespalvotos, tad leidykla „Alma littera“ šią komiksų seriją pradeda nuo ketvirtosios knygos.
 
„Titeofas ir kiti dalykėliai“ – penktoji serijos knyga (antroji išleista lietuvių kalba).
Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955247005
SKU 000000000001103361
ISBN kodas 9789955247005
Spalvingumas Spalvotas
Leidimo metai 2007-08-01
Puslapių skaičius 48
Viršelio tipas Minkštas
Originalo kalba Prancūzų
Pav. originalo kalba Titeuf. Et le Derriere des choses
Formatas 21x28,5x0,4
Leidykla Alma littera
Vertėjas Gintarė Jauneikaitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą