Jūsų krepšelis 0

Tobulas kūnas per 100 dienų - Andrius Pauliukevičius, Ilka Rae Adams

Tobulas kūnas per 100 dienų

Andrius Pauliukevičius, Ilka Rae Adams

Kaina: 15,75

Kuriame knygyne yra?

352 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
21,4x14,5x1,9 cm
Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB, 2017
ISBN 9786090402986
Prekės kodas 9786090402986

Atnaujintas leidimas

Kas nenorėtų džiaugtis puikiomis kūno linijomis ir stangriu kūnu? Tačiau dažnai tam kelią pastoja nežinojimas, kaip tobulinti kūno linijas, arba netinkami įpročiai, trukdantys siekti norimų tikslų. Šiai knygai Andrius Pauliukevičius ir Ilka Rae Adams atrinko pačią reikalingiausią informaciją iš savo bestseleriais tapusių knygų žmonėms, pasiryžusiems pokyčiams ir norintiems mesti svorį ar auginti raumenis.

Sakoma, kad įpročiui išsiugdyti užtenka mėnesio. Knygoje šiam tikslui pateikiamas 100 dienų dienoraštis – puslapiai, kuriuos pildydami galėsite planuoti savo mitybą, treniruotes, sekti miego laiką, valgių skaičių ir svarbių maisto produktų suvartojimą. Tokios informacijos žymėjimas padės sportą ir visavertę mitybą paversti savo dienotvarkės dalimi.

Taip pat knygoje pateikiamos treniruočių programos su nuotraukomis vyrams ir moterims, pritaikytos skirtingiems metų laikams. Jomis vadovaudamiesi galėsite patobulinti kūno formas ir jas palaikyti.

Kūno tobulinimas – nenutrūkstamas procesas, tad kasdien tapkite, vis gražesni ir tobulesni.

Knygoje rasite:

* Naudingiausią informaciją metantiems svorį ir auginantiems raumenis.
* Pagrindinius mitybos principus.
* Treniruočių programas vyrams ir moterims.
* Visavertės mitybos pavyzdį su receptais.
* 100 dienoraščio puslapių naudingiems kūno tobulinimo įpročiams formuoti.
* Įkvepiančių citatų, padėsiančių siekti užsibrėžtų tikslų.

Andrius Pauliukevičius

Lietuvos bestselerių „Tobulas kūnas“ ir „Pasiek savo tikslą“ autorius bei Europos kultūrizmo čempionas, pasaulio kultūrizmo ir fitneso čempionatų prizininkas, sveikos gyvensenos konsultantas, asmeninis treneris ir internetinio projekto KILO.LT vadovas.
Remdamasis sukaupta trenerio bei profesionalaus sportininko patirtimi, Andrius vadovauja pirmajam Baltijos šalyse sveikatingumo projektui KILO.LT ir rūpinasi, kad žmonės pasiektų tokias kūno formas, kokių trokšta.
Pirmoji A.Pauliukevičiaus knyga „Tobulas kūnas“ sulaukė itin didelės sėkmės – vos išleidus ji buvo graibstoma nuo lentynų. Ši knyga yra skirta žmonėms, kurie svajoja apie puikias kūno linijas, o pats autorius joje dalijasi asmenine patirtimi. Antroji ir jau skaitytojų pripažinimą spėjusi pajusti Andriaus Pauliukevičiaus knyga „Pasiek savo tikslą“ atskleidžia motyvacijos paslaptis, o dėl įspūdingo knygos viršelio rašytojas vyko net į Izraelį.

Ilka Rae Adams

Ilka Rae Adams fitnesu ir sveika mityba susidomėjo, kai baigusi mokyklą iš Namibijos atvyko gyventi į Didžiąją Britaniją. Pasikeitus gyvenimo būdui, pradėjo augti papildomi kilogramai, o noras jų atsikratyti skatino domėtis sportu ir mityba. Vėliau tai tapo gyvenimo būdu. Sukauptas žinias ir patirtį autorė panaudojo tiek Namibijos, tiek Lietuvos sporto klubuose. 2014-aisiais kartu su savo vyru Andriumi Pauliukevičiumi pradėjo dirbti sporto ir mitybos konsultante „KILO grupėje“. Autorė įkūrė kompaniją MB „Aktyvi Ilka“, kuri nuo 2015-ųjų klientams siūlo asmenines konsultacijas, treniruočių programas ir mitybos planus.

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

Prašome užpildyti laukus, pažymėtus *

Komentarai ir atsakomybė

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
 
 
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
 

Pirkėjas, kuris pirko šią prekę, taip pat įsigijo: