Turtinga moteris

12,19 €
Loading

Moterims, kurios ryžtingai siekia tapti finansiškai nepriklausomos... nepriklausomos nuo vyro, artimųjų, darbdavio ar valstybės.


Brangi Skaitytoja,
Turtinga moteris yra knyga moterims apie investavimą. Kodėl knyga apie investavimą, parašyta tik moterims? Tam yra labai rimtų priežasčių.

Visi atsakymai į klausimą „kaip“: kaip pirkti ir parduoti akcijas ar kaip valdyti nuomojamą nekilnojamąjį turtą – yra vienodi vyrams ir moterims. Tačiau priežastys, dėl kurių moterys turi tapti investuotojomis, labai skiriasi. Akis atveria statistiniai duomenys apie moterų finansinę padėtį. Toliau pateikta informacija yra JAV statistika. Kitose šalyse šie skaičiai skiriasi, bet tendencijos yra panašios.
•    47 procentai moterų, kurioms virš 50 metų, yra vienišos.

•    50 procentų santuokų baigiasi skyrybomis. (Pagrindinė sutuoktinių ginčų tema yra pinigai.).
     
•    Pirmaisiais metais po skyrybų moterų gyvenimo lygis vidutiniškai nukrenta 73 procentais.

•    Tris ketvirtadalius skurstančių pagyvenusių žmonių sudaro moterys. 80 procentų šių moterų neskurdo, kol buvo gyvi jų sutuoktiniai.

•    90 procentų moterų kažkokiame gyvenimo tarpsnyje yra priverstos pačios save išlaikyti.

Pripažinkime, moterys, kad sąlygos, kuriose gyveno mūsų mamos ir senelės, pasikeitė daugumos mūsų, mūsų vaikų bei mūsų anūkų atžvilgiu. Todėl dabar moterys turi kur kas protingiau elgtis su savo pinigais.

Mano troškimas yra pamokyti bei paskatinti moteris susikurti finansinį saugumą ir pasiekti dvasios ramybę, kurių jos nori bei nusipelno šiame gyvenime. Jei jums iš tiesų to reikia, tai aš manau, kad ši knyga jums turės didelę vertę. Būkite ir jūs turtinga moterimi!

Ačiū,
Kim Kiyosaki

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786099509037
ISBN kodas 9786099509037
SKU 000000000002113676
Leidimo metai 2009-01-01
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 280
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 14,4x21,4x2
Leidykla FNS GROUP, UAB

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą