TYRĖJO UŽRAŠAI V klasei

3,29 €
Loading

„Tyrėjo užrašai“ nėra įprastas darbo sąsiuvinis. Jie papildo ir praplečia gamtos mokslų vadovėlių komplektus, todėl jais naudotis gali visi V klasių mokiniai. Temos suderintos su gamtos ir žmogaus kursu. Kuo užrašai skiriasi nuo pratybų? „Tyrėjo užrašų“ užduotys labai panašios į tikrus mokslininko užrašus. Pirmiausia – žiupsnelis įdomių faktų mokinių smalsumui sužadinti. Tada – diskusija su klasės draugais. Mokiniai turi galimybę susipažinti su įvairiais požiūriais, mokosi argumentuoti, kritiškai mąstyti. Paskui atliekama temos užduotis ir pereinama prie tyrimo. Nurodoma tyrimo eiga, išvardijamos reikalingos priemonės. Formuluojama hipotezė, atliekamas tyrimas, užrašomi gauti duomenys, daromos išvados. Pabaigoje – įsivertinimas (kas buvo sunkiausia, kas – lengviausia, kaip mokiniai jautėsi atlikdami užduotis). V klasės „Tyrėjo užrašus“ sudaro 12 temų, atitinkančių vadovėlio skyrių medžiagą. Su užrašais galima dirbti per pamokas, atlikti užduotis poromis, grupėmis, namie. Tai puiki priemonė skyriui apibendrinti, nes kai kurios užduotys yra tęstinės – joms atlikti reikia daugiau laiko. Šie užrašai tikrai žadins mokinių smalsumą ir norą tyrinėti. Mokiniai bus aktyvūs pamokos dalyviai ir mokysis savarankiškai spręsti problemas.

Komplektą sudaro „Tyrėjo užrašai“ V ir VI klasei.

Šis leidinys papildo ir praplečia komplektą MOKSLININKŲ PĖDOMIS. Čia irgi atkartojamas svarbiausias komplekto principas – galvoti ir dirbti kaip mokslininkui.
Daugiau apie tai – filmuke. 
Detalesnę informaciją apie leidinį rasite autoriniame pristatyme (https://bit.ly/2FJ6KNU )
Paskaita „Gamtos mokslai - kaip darni visuma. Probleminis mokymasis su Tyrėjo užrašais – naujas žingsnis geresnių gamtamokslinių rezultatų link“ - https://ac.liedm.net/p9o38ncbmhx/


Daugiau informacijos
ISBN kodas 9785430062729
EAN kodas 9785430062729
SKU 000000000003135468
Puslapių skaičius 88
Viršelio tipas Minkštas
Leidimo metai 2014-08-29
Originalo kalba Lietuvių
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 26x19,5x0,5
Leidykla Šviesa
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą