V DOBRYJ PUT! 7. Rusų kalba. Septintieji mokymo metai. Vadovėlis. Pirmoji knyga

10,79 €
Loading

В добрый путь! 7 (septintieji mokymo metai) – tęstinis mokomasis komplektas rusų kalbai, kaip antrajai užsienio kalbai, mokytis vidurinės mokyklos XII klasėje. Šio amžiaus mokinių žinių lygis pagal bendruosiusEuropos kalbų metmenis turėtų būti B 1.2 todėl, išėjus vadovėlio medžiagą pagal mokinio pasirinktą kursą, jis atitiktų B1 lygį (interakcijos ir produkavimo sritis) arba B2 (recepcijos sritis).

Mokomojo komplekto tikslas – tęsti rusų (užsienio) kalbos kursą kompetencijų, bendrųjų asmens gebėjimų ir išsilavinimo standartuose numatytų žinių bei gebėjimų lygmeniu. Šiuo etapu mokiniams svarbu ugdytis asmenybę, vertybines nuostatas, kūrybiškumą, toleranciją ir atvirumą pasauliui, saviraišką užsienio kalba. Mokomasis komplektas teikia galimybę ugdyti(s) rusų (užsienio) kalbos komunikavimo kompetenciją viešajame ir asmeniniame gyvenime, įgyti tam būtinų kalbos bei socialinių kultūrinių žinių ir gebėjimų. Vadovėlio turinio medžiaga suskirstyta į 4 modulius pagal sociokultūrines temas. Ugdymo turinys, užduočių ir pratimų sistema, kaip ir kituose šios serijos vadovėlių komplektuose, sudaro ne tik galimybę plėsti lingvistinę subkompetenciją, bet ir formuoja savarankiško kalbos mokymosi bei jos išmokimo lygio įsivertinimo gebėjimus. Ypač daug dėmesio skiriama recepcijai (darbo su klausomu ir skaitomu tekstu), teksto kūrimo ir bendravimo strategijoms ugdyti.

Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis (pirmoji, antroji knyga), pratybų sąsiuviniai (1-asis, 2-asis sąsiuvinis), mokytojo knyga (rasite čia).   

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9785430052775
EAN kodas 9785430052775
SKU 000000000001108524
Puslapių skaičius 72
Viršelio tipas Minkštas
Leidimo metai 2009-07-15
Originalo kalba Rusų
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 28x20x0,5
Leidykla Šviesa

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą