Vaizdas į rojų .

6,37 €
Loading
Elingas gyvena izoliuotą ir nepastebimą gyvenimą Oslo mikrorajono butelyje. Įsigijęs brangų teleskopą, nukreipia jį  į gretimą daugiabutį ir stebi vykstančius už langų gyvenimus. Sugalvoja gyventojų vardus ir jų gyvenimo istorijas.
Gretimo namo kaimynai – pensininkė, sutuoktinių pora, emigrantas, motina su vaiku. Kyla noras “įsikišti” į kaimynų gyvenimą, pasikalbėti su jais, patarti. Elingas tarsi koks rašytojas stebi, aiškina, interpretuoja ir daro išvadas. Toje prasimanytoje kasdienybėje jis jaučiasi geriau nei tikrovėje.
Knygos žavesį sudaro savotiškas Elingo naivumo, ribotumo ir kvailybės mišinys. Skaitytojas skaniai pasijuoks ir daug kartų atpažins save. Kaip ir visas tikras, I. Ambjørnseno humoras turi labai rimtus pustonius.
Apie autorių:
Ingvaras Ambjørnsenas (g. 1956) – vienas žymiausių prozininkų paskutiniojo dešimtmečio norvegų literatūroje. Rašytojas parašė daug trilerių, detektyvų, romanų seriją jaunimui, kurie apdovanoti daugybe premijų ir ekranizuoti. Jis pirmasis Norvegijoje nuo 2000 m. kuria elektronines knygas. Keturi romanai (“Vaizdas į rojų”, “Paukščio šokis”, “Kraujo broliai”, “Mylėk mane rytoj”), kurių pagrindinis herojus yra Elingas, – pelnė rašytojui tarptautinį pripažinimą.
Ingvaras Ambjørnsenas gyvena ir kuria Vokietijoje.

 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955088271
SKU 000000000001101167
ISBN kodas 9955088273
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 175
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Norvegų
Formatas 13x20,5
Leidykla Alma littera
Vertėjas Alma Ločerytė-Dale

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą