Valgo, miega ir kakoja. Mediko ir naujai iškepto tėčio užrašai

10,56 €
Loading

 

Mediko bei naujai iškepto tėčio užrašai

Daktaras Scott W. Cohen, remdamasis savo kaip gydytojo ir kaip tėčio patirtimi, knygoje „Valgo, miega ir kakoja“ aptaria viską – nuo pasiruošimo naujagimio atėjimui iki pranešimo mažyliui apie būsimą broliuką ar sesutę. Čia išsamiai aptariami vaiko raidos klausimai, strategijos, mitai ir įvairūs niuansai. Knyga patraukli ir įdomi autoriaus įžvalgomis, į pagrindinius jauniems tėvams rūpimus klausimus atsakoma paprastai ir aiškiai.

Kokį kietą maistą į kūdikio valgiaraštį turėtume įtraukti pirmiausia? Kaip dažnai vaikutis turi miegoti? Kodėl staiga sukarščiavo? Kodėl verkia, kai, rodos, nėra priežasties? Kodėl išbėrė mažylio galvos odelę? Kada negalavimus galime gydyti patys ir kada jau metas kreiptis į gydytojus? Ieškant atsakymų į šiuos ir panašius klausimus, Scott W. Cohen knyga „Valgo, miega ir kakoja“ jums bus puiki pagalbininkė.

                            

Nors žmonija jau labai ilgai augina vaikus, šiame pervargusių, perdėm vaikų auklėjimu besirūpinančių žmonių amžiuje kai kurie tėvai ir gydytojai įtikins jus, kad vaiko priežiūra reikalauja sistemiškų apskaičiavimų, tikslių tvarkaraščių ir tunto ekspertų. Manau, kad geriausias auklėjimo būdas yra žinojimu grįstas sveikas protas. Noriu, kad pirmaisiais kūdikio metais nusišypsotumėte, pamatę žalias vaiko išmatas, užuot sunerimę; kad ramiai žvelgtumėte į 39 °C rodantį termometrą žinodami, kad viskas bus gerai; ir patikėtumėte, kad kūdikis išmoks miegoti visą naktį, visiškai dėl to nepykdamas.  – Scott W. Cohen

 

APIE AUTORIŲ

Scott W. Cohen – garsus anglų gydytojas-terapeutas, pediatrijos srityje pritaikęs savitą ir naują filosofiją. Jis sukūrė tam tikrą mokymo  programą jaunoms šeimoms, kur dalinasi savo žiniomis bei patarimais, kaip užauginti sveiką vaiką patiriant kuo mažiau įtampos ir streso.

Daug apdovanojimų pelnęs pediatras Scott W. Cohen, pats tapęs tėčiu, per pirmuosius tėvystės metus parašė knygą, kurioje suderino gydytojo ir pirmakarčio tėvo patirtį.

Scott W. Cohen deklaruoja sveiko proto tėvystę. Naujausios mokslo ir medicinos žinios išties svarbios, kai kalbame apie vaiko sveikatą ir gerovę, tačiau šie klausimai neturėtų slopinti džiaugsmo auginti kūdikį. Vaiką reikia auklėti taip, kad jaustumėtės jaukiai, o jūsų šeimai tai atrodytų priimtina. Patikėkite: toks požiūris tikrai teiks laimės, nors netrūks ir iššūkių.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090100769
ISBN kodas 9786090100769
SKU 000000000001107088
Leidimo metai 2011-07-01
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Minkštas
Puslapių skaičius 280
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba Eat Sleep and Poop
Formatas 23,3x14,3x2,1
Leidykla Alma littera
Vertėjas Rasa Akstinienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą