- 30%
- 30%

Vėjo nublokšti, 2 d.

Ypatinga kaina 11,68 €
Įprasta kaina 16,69 €
Loading

Gavęs rankraštį, pirmasis knygos „Vėjo nublokšti" leidėjas rašytojos paklausė, apie ką ji šioje knygoje rašė. M. Mitchell atsakė: „Jei šis romanas turi temą, tai ji yra gebėjimas išlikti. Kaip atsitinka, kad vieni žmones atlaiko katastrofas, o kiti, tokie pat pajėgūs, stiprūs ir narsūs, neatlaiko? Šitai vyksta per kiekvieną suirutę. Vieni žmonės ištveria, o kiti - ne. Kokiomis savybėmis apdovanoti tie, kurie triumfuodami prasiskina kelią, ir kokių stokoja tie, kurie palūžta? Žinau tik tiek, kad išlikusieji šią savybę vadina sumanumu. Tai aš ir parašiau apie tuos, kurie sumanumo turėjo, ir apie tuos, kurie jo neturėjo."

„Vėjo nublokšti" pasakoja apie meilę ir karą, išdavystę ir ištikimybę, žiaurumą ir tikrąjį gyvenimo grožį. Ši knyga yra viena iš tų, prie kurių po daugelio metų sugrįžti ir vėl patiri susitikimo džiaugsmą. Romanas ne tik apkeri nenuspėjamomis meilės intrigomis, bet ir sukrečia istorinių įvykių vaizdavimu. Ryškiai nupiešdama pagrindinius charakterius - nenugalimąją gležnų petukų Skarlet ir įspūdingą arogantiškąjį Retą - Margaret Mitchell ne tik pateikė nesenstančią istoriją apie išlikimą žiauriausiomis aplinkybėmis. Ji sukūrė kone žymiausius įsimylėjėlius nuo „Romeo ir Džuljetos" laikų.

Už šią knygą M. Mitchell pelnė pasaulinį pripažinimą ir prestižinę Pulitzerio premiją.

Nors tikslesnis knygos pavadinimo "Gone with the Wind" vertimas būtų atitinkamas lietuviškas frazeologizmas, pavyzdžiui, "Kaip vėjas išpustė", leidykla pasilieka prie tradicinio, visiems pažįstamo pavadinimo.

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9789955384311
SKU 000000000001105201
EAN kodas 9789955384311
Leidimo metai 2009-10-01
Pav. originalo kalba Gone with the Wind
Viršelio tipas Kietas
Spalvingumas Nespalvotas
Originalo kalba Anglų
Puslapių skaičius 592
Formatas 14,5x24,2x4,1
Leidykla Alma littera
Vertėjas Vilmantas Vilkončius Vilmantas Vilkončius
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą