Vertybinių popierių analizė

34,99 €
Loading
Visame pasaulyje B. Grahamo knyga „Vertybinių popierių analizė“ laikoma pagrindiniu akcijų ir obligacijų analizės tekstu. Vertės investavimo vadovu.  
 
Warenas Buffettas ją apibūdina taip: „ši knyga, tai investavimo kelrodis, kuriuo vadovaujuosi jau 57 metus. Ir nematau jokios priežasties ieškoti kito“. 
 
Benjamino Grahamo ir Davido Doddo knyga „Vertybinių popierių analizė“ visiems laikams pakeitė investavimo teoriją ir praktiką. Parašyta daugiau nei prieš 80 m. ši knyga iki šiol laikoma vertės investavimo biblija. 
 
Ypač detaliai autoriai aptaria investavimą į įmonių akcijas ir obligacijas. Argumentai dėstomi remiantis konkrečiais pavyzdžiais, aptariant, kaip atitinkamose situacijose turėtų ir kaip neturėtų elgtis racionalus investuotojas. 
 
Obligacijos. Akcijos. Įmonės analizės principai. Pelno (nuostolio) ataskaitos. Balansas. Skirtumas tarp kainos ir vertės.   
 
JAV parduota daugiau nei 1 mln. šios knygos egzempliorių. 
 
Kiekvieną knygos skyrių komentuoja geriausi šių laikų vertės investuotojai – iš viso knygoje rasite daugiau nei 140 psl. komentarų, o įžangą šiai knygai parašė pats Warrenas E. Buffettas. 
 
Plačiau apie autorius 
Benjaminas Grahamas visuotinai pripažystamas šiuolaikinės vertybinių popierių analizės tėvu ir vertės investavimo pradininku. T.p. beveik 30 metų dėstė Kolumbijos universiteto verslo mokykloje, investicinio fondo „Graham-Newman Corporation“ steigėjas ir pirmasis prezidentas. 
Davidas L. Doddas buvo Benjamino Grahamo kolega Kolumbijos universitete, asocijuotas finansų profesorius.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786098013351
ISBN kodas 9786098013351
SKU 000000000002163092
Leidimo metai 2015-01-01
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 712
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba Security Analysis
Formatas 16x23,5x5,7
Leidykla Leidybos studija, UAB
Vertėjas Liudvikas Gadeikis

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą