Vieną gruodžio dieną

14,49 €
Loading
Du žmonės. Dešimt galimybių. 
Viena nepamirštama meilės istorija.
Meilė iš pirmo žvilgsnio! Bet dabar jis — geriausios draugės naujasis vaikinas. Ką daryti? Nejau tikrai kyla toks klausimas?
Lori įsitikinusi, kad meilė iš pirmo žvilgsnio gali ištikti tik filmuose. Tačiau vieną baltą gruodžio dieną pro aprasojusį autobuso langą ji pamato vyrą, kuris, ji neabejoja, ir yra tas tikrasis. Jų žvilgsniai susitinka, ištinka stebuklas, bet... autobusas nuvažiuoja.
Neabejotinai likimo jiems skirta susitikti dar kartą; ištisus metus Lori jo ieško žvalgydamasi Londono kavinėse, autobusų stotelėse, bet vis neranda. Vis dėlto per Kalėdų vakarėlį jai „pasiseka“ — geriausia draugė Sara džiūgaudama supažindina Lori su savo būsimu vyru. Tai Džekas, vaikinas iš autobusų stotelės, o kaip kitaip.
Per dešimt metų Lori, Saros ir Džeko bičiulystė patiria visko; jų gyvenimas kupinas praleistų progų, nepasirinktų kelių, pakeistų tikslų. „Vieną gruodžio dieną“ — tai smagi širdį glostanti ir be galo jaudinanti meilės istorija, primenanti, kad kelyje į laimę lemtis iškrečia sunkiai paaiškinamų pokštų.
Atsiliepimai
Skirkite sau šiek tiek laiko ir pasirenkite mėgautis, nes Josie Silver lydi skaitytojus į nuostabią kelionę, kur moterų draugystė yra tokia pat svarbi, kaip ir romantiška meilė... „Vieną gruodžio dieną“ — neabejotina sėkmė. 
* USA Today
Meilė iš pirmo žvilgsnio! Bet dabar jis — geriausios draugės naujasis vaikinas. Ką daryti? Nejau tikrai kyla toks klausimas? 
* Entertainment Weekly
Tinkamas pasakojimo tempas, šiltas tonas, mieli personažai... Kiekvienam, tikinčiam tikra meile ar paprasčiausiai norinčiam atsiduoti pasaką primenančiai istorijai, šis debiutas bus tikras malonumas. 
* Kirkus Reviews 
„Vieną gruodžio dieną“ — nuostabi istorija beviltiškiems romantikams apie meilę ir įžvalgumą. 
* PopSugar
Šis širdį gniaužiantis meilės romanas mane sušildė tarsi kakavos puodelis snieguotą dieną! 
* First for Women
Pasirenkite nerti į romantikos sūkurį. Likau sužavėta. 
* Reese Witherspoon
Josie Silver rašo taip šiltai ir aiškiai, kad jos sukurti veikėjai įsigauna tiesiai į širdį ir ilgam ten pasilieka. 
* Jill Santopolo
Daugiau informacijos
EAN kodas 9789955138334
ISBN kodas 9789955138334
SKU 000000000002181048
Leidimo metai 2019-05-31
Originalo kalba Anglų
Viršelio tipas Kietas
Puslapių skaičius 400
Spalvingumas Nespalvotas
Pav. originalo kalba One Day In December
Formatas 22x15x3,3
Leidykla Jotema UAB
Vertėjas Paulė Budraitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą