Pegasas
Pegasas

Viskas yra įmanoma. E.knyga

 • ePubElektroninė knyga
6,79 
Pasirinkite knygos tipą:
Elektroninė knyga
Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Apie prekę

 „Ši istorija, graži kaip pasaka, įspūdinga ir kupina vilties, gali pastūmėti visus siekti naujų aukštumų ir svajoti apie didesnius dalykus!“

Nick Vujicic, oratorius, bestselerių autorius

„Džen Briker drąsa, tikėjimas ir nepalaužiamas ryžtas įrodo, kad kiekvienas iš mūsų, vedamas aistros ir turėdamas tikslą, gali įgyvendinti didžiausias savo svajones. Ji įkvėpė mane – įkvėps ir jus!“

Eva Longoria, aktorė, prodiuserė, režisierė

Džen Briker gimė be kojų. Sukrėsti tėvai atidavė mergaitę įvaikinti. Naujoje mylinčioje šeimoje galiojo viena paprastutė taisyklė: niekada nesakyk negaliu. Veržlios prigimties mergaitė ryžtingai įveikė, atrodytų, neįveikiamus iššūkius: kaip ir kiti vaikai ji sportavo, nardė, važinėjosi riedučiais, žaidė tinklinį ir kt. Ryžtingai ir atkakliai siekdama svajonės tapo oro akrobate. 2015 m. pelnė legendos titulą ir Pasaulio akrobatų sąjungos apdovanojimą.

„Viskas yra įmanoma“ – fantastiška Džen istorija. Istorija apie tai, ką pasiekia žmogus, neįsileisdamas į sąmonę minties negaliu ir laikydamasis Dievo numatyto kelio. Knyga žaisminga, be galo nuoširdi ir kupina išminties.

Ši tikra įkvepianti istorija moko, kaip atrasti tikslą ir būti laimingam.

Džen Briker – rašytoja, oro akrobatė ir pranešėja, 1998 m. užėmė ketvirtą vietą Amerikos sporto mėgėjų asociacijos jaunių olimpinėse žaidynėse. Jai buvo įteiktas JAV akrobatikos asociacijos apdovanojimas už talentą įkvėpti. Gastroliavo po visą pasaulį Britni Spyrs „Circus“ ture, rengė pasirodymus prestižinėse Las Vegaso, Niujorko, Dubajaus, Tokijo salėse. Gyvena Los Andžele. Dalyvauja populiariose informacinėse laidose, o kaip oratorė – motyvuojančiuose renginiuose visame pasaulyje.

Savo tikėjimu, veržlumu ir ryžtu Džen be perstojo įrodinėja sau ir kitiems, kad viskas yra įmanoma.

Gyvenimas – nuostabi kelionė, jei tik nebijai gyventi.

„Noriu, kad kiekvienas, kas skaitys šią knygą, suprastų vieną paprastą nepaprastą tiesą: jūs esate ypatingas. Mes visi turime išskirtinių gabumų ir talentų ir tuo esame ne tik unikalūs, bet ir stiprūs. Kiekvienas turi galios keisti kito žmogaus gyvenimą. Kiekvienas turi balsą, veiklos sritį ir gebėjimų veikti pasaulį gerąja linkme. Turiu mintyje ne tik tai, kad citriną galima paversti limonadu ar stiklinę matyti puspilnę. Kalbu apie ryžtą veikti.“

Jen Bricker, autorė

„Kartais žmonės gimsta nepaprastomis aplinkybėms ir gyvena gana paprastą gyvenimą. Kartais ateina į pasaulį paprastai, bet nepaprastai gyvena. Džen – iš tos neįkainojamos mažumos, gimusi nepaprastomis aplinkybėmis ir gyvenanti nepaprastą gyvenimą. Tai – ypatinga istorija apie labai ypatingą moterį. Esu laimingas vadinti ja drauge.“

Joe Mantegna, aktorius

Nemėgstu motyvuojančių knygų, istorijų, spaudžiančių ašaras, ir religinių tekstų, parašytų ne Bažnyčios tėvų. Nors pripažįstu, kad visa tai galbūt reikalinga – jeigu jau kas juos skaito ir juolab rašo. Net neatmetu, jog tai veikia ir mane, kaip kad visi sudėlioti žodžiai. Bet vis tiek labiau kliaujuosi pirminiais šaltiniais (ypač jei kalbama apie tikėjimo reikalus). O štai Džen Briker – išimtis. Rašydama paprasta amerikiečių kalba ji prisibeldžia iki esmės. Nors negraudina, negąsdina, neverčia tikėti stebuklais. Ji tiesiog pasakoja neįtikėtiną istoriją, kiek galių turi žmogus, pasikliaujantis Dievu. Autorė nemoralizuoja ir neprimeta kaltės jausmo, kad, gimęs be fizinių trūkumų, esi tik tas, kas esi, o ji, nuo gimimo be kojų, tiek pasiekė. Beveik niekada nepasilieku knygų, kurias verčiu, originalų. Tačiau Džen Briker rado savo vietą lentynoje: tarp Akselio Miuntės „Knygos apie San Mikelę“ ir bibliografinės retenybės – gero, bet mums beveik nežinomo australų autoriaus Moriso Vesto „Vatikano“ ciklo („Velnio advokatas“, „Žvejo batai“, „Dievo juokdariai“, „Lozorius“). Vėl skaitysiu visas!

Eglė Černiauskaitė, žurnalo „Laima“ žurnalistė

 

 


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Jen Bricker, Sheryl Berk
 • Leidykla
  Alma littera
 • Pav. originalo kalba
  Everything is Possible
 • SKU
  000000000011001928
 • EAN kodas
  9786090128534
 • ISBN kodas
  9786090128534

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis