Visraktis į geografijos egzaminą

7,99 €
Loading
Leidykla DIDAKTA informuoja, kad jau išleido analogo neturinčią priemonę, padėsiančią efektyviai pasirengti Geografijos brandos egzaminui. Šis leidinys priklauso mokymo priemonių 11-12 klasėms serijai GAUBLYS ir pavadintas apibendrinančiu bei iškalbingu žodeliu „VISRAKTIS“.
 „Visraktis“ siūlo visokeriopą pagalbą besirengiančiam geografijos brandos egzaminui. Jame pateikta daug naudingų patarimų, kaip rengtis kuo geriau išlaikyti egzaminą. Tokie patarimai – siūloma efektyvi mokymosi metodika – yra absoliuti naujiena, kurios nėra jokiame kitame panašios paskirties leidinyje.
 „Visraktis“ nėra vadovėlis, bet kruopščiai sudarytas pagrindinių geografijos žinių konspektas, tiksliai prisilaikant nuo 2013 metų pradedančios galioti Valstybinio geografijos brandos egzamino programos. Norint prieš egzaminą pasikartoti ir susisteminti geografijos žinias, papildomų vadovėlių ar kitų geografinės informacijos šaltinių ieškoti tikrai neprireiks.
 Skirtingai nuo kitų„pagalbos abiturientui“ pavyzdžių, kuriuose neįmanoma rasti patarimų apie tai, kaip mokytis ir kaip ruoštis egzaminui, „Visraktyje“ reikalinga medžiaga pateikiama kompleksiškai. Šiame leidinyje mokiniai ras įvairių patarimų, kaip atlikti įvairiausių tipų užduotis, konkrečių jų pavyzdžių.
 „Visraktis“ konstruojamas kaip mokymosi, kartojimo ir tuo pačiu darbo knyga, t.y. pačiam mokiniui siūloma pildyti ir tobulinti šį leidinį– juk ruošiantis egzaminui labai svarbu asmeniškai planuoti medžiagą, pasibraukti svarbiausius teiginius, daryti papildomus įrašus ir išnašas knygos paraštėse. Tik toks kryptingas ir aktyvus mokymasis gali iš tiesų garantuoti aukštą egzamino rezultatą. Tokiam ruošimuisi sudarytos galimybės leidinį daro panašųį patogią užrašų knygą, kurioje gali būti viskas savaip pažymėta, kad būtų dar aiškiau ir suprantamiau. Taigi „Visraktį“ galima pavadinti tiesiog „informacine darbo knyga“. 

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9786094420412
EAN kodas 9786094420412
SKU 000000000004141586
Puslapių skaičius 208
Viršelio tipas Minkštas
Leidimo metai 2013-03-21
Spalvingumas Nespalvotas
Formatas 27x19,1x1,3
Leidykla Didakta UAB
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą