Vynuogynų tyla

15,99 €
Loading

Saulės nutvieksto San Sadurni miestelio apylinkėse noksta vynuogės. Kiek akys užmato, plyti vynuogynai – susodinti tiesiomis kaip stygos eilėmis, saugiai prisiglaudę Monserato kalno papėdėje.

Šioje idiliškoje vietoje klesti Brukartų šeimos ūkis. Rūsių labirintuose bręsta tauriausias ir brangiausias putojantis vynas – kava, o šalia rūsių dunkso įspūdingas XX amžiaus pradžios dvaras. Tai Auroros Brukart del Bas, stiprios, valdingos ir nepaprastai išdidžios moters, atitekėjusios į seną ir garsią vyndarių šeimą, viešpatija.

 

2007 metų birželio 3-ioji.

Lemtinga diena Brukartų šeimai. Veda vyriausias sūnus Bielis. Į ceremoniją susirenka visi Auroros vaikai: Žerardas, Žana ir vargšiukas keistuolis Martis. Visi, išskyrus numylėtinį Šavjerą, Žerardo brolį dvynį...

Kodėl Šavjero nėra tarp susirinkusiųjų?

Pamažu ima aiškėti, kad šią įtakingą, iš pažiūros elegantišką ir darnią šeimą jau seniai iš vidaus griauna paslaptys, melas ir nutylėjimai, atleisti trukdančios ambicijos ir išdidumas. Prasideda istorija, įsukanti skaitytojus į aistros, pavydo, išdavystės ir keršto verpetą...

 

Ši knyga – tai ne tik audringų išgyvenimų ir slaptų aistrų pažymėta vienos galingos šeimos, vyndarių dinastijos istorija, bet ir nepaprastai spalvinga kelionė į legendinio kataloniško putojančio vyno – kavos – pasaulį.

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090112984
SKU 000000000001109586
ISBN kodas 9786090112984
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2014-01-24
Puslapių skaičius 424
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Ispanų
Pav. originalo kalba El silencio de las vinas
Formatas 24x15x3
Leidykla Alma littera
Vertėjas Alma Naujokaitienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą