Pegasas


Pegasas

Granna

Žaidimas DOMINO SKAIČIUOK LINKSMAI GRANNA

10,29 

Apie prekę

Domino skaičiuok linksmai – smagus žaidimas, skirtas 1-4 žaidėjams.
Žaidimo komplektą sudaro: 28 domino kortelės, dėlionė, žaidimo instrukcija.
Galimi keli žaidimo variantai.
I varinatas – sudėkime gyvatėlę. padėkite visas domino korteles paveikslėliais į viršų. Išsirinkite vieną domino kortelę, nuo kueios pradėsite dėlioti gyvatėlę. Užduotis: visas likusias domino korteles sudėti į eilutę arba gyvatėlę taip, kad ant pridedamos domino kortelės skaitmuo arba keksiukų skaičius būtų toks pats, kaip ir ant tos, prie kurios ji pridedama. Naujos domino kortelės pridedamos tik gyvatėlės galuose (į gyvatėlės vidurį kortelės pridėti negalima).


II variantas – žaiskime domino.
Visas domino korteles apverskite paveikslėliais žemyn ir atsargiai išmaišykite. Kiekvienas žaidėjas pasiima po 5 domino korteles. Visos kitos domino kortelės lieka užverstos. Žaidimą pradeda žaidėjas, kuris turi didžiausią dublį (6 ir 6 arba mažesnį).

Dublis – tai domino kortelė, kurioje esantis skaitmuo ir nupieštų keksiukų skaičius sutampa. Jei dublio niekas neturi, žaidimą pradeda žaidėjas, turintis kortelę su didžiausiu skaitmeniu. Žaidžiama pagal laikrodžio rodyklę. Žaidėjai iš eilės deda korteles taip, kad ant pridedamos domino kortelės esantis skaitmuo arba keksiukų skaičius būtų toks pats, kaip ir ant tos, prie kurios ji pridedama. Jei žaidėjas neturi tinkamos pridėti kortelės, jis ima vieną iš apverstųjų. Ima po kortelę tol, kol randa reikiamą. Žaidimas baigiasi, kai vienas iš žaidėjų nebeturi domino kortelių (jis laimi žaidimą), arba kai nebelieka apverstų kortelių ir nė vienas iš žaidėjų neturi tinkamos pridėti kortelės (laimi tas, kieno kortelėse yra mažiausias taškų skaičius).

Prekė paženklinta CE ženklu. CE ženklas – ženklas, kuriuo gamintojas nurodo, kad prekė atitinka jai taikomus Europos Sąjungos direktyvų reikalavimus ir gali būti parduodama visoje Europos ekonominės erdvės bendrijoje (EEE) bei buvo įvertinta kaip atitinkanti aukštus saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Leidykla
  Granna
 • Leidimo metai
  2018-03-13
 • Viršelio tipas
  Kita
 • Formatas
  19x19x3,6
 • Prekės ženklas
  Granna
 • Originalo kalba
  Lietuvių
 • SKU
  000000000005174078
 • EAN kodas
  5900221052503
 • ISBN kodas
  5900221052503

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis