Žaidimas DOMINO SKAIČIUOK LINKSMAI GRANNA

10,29 €
Loading
Domino skaičiuok linksmai – smagus žaidimas, skirtas 1-4 žaidėjams.
Žaidimo komplektą sudaro: 28 domino kortelės, dėlionė, žaidimo instrukcija.
Galimi keli žaidimo variantai.
I varinatas – sudėkime gyvatėlę. padėkite visas domino korteles paveikslėliais į viršų. Išsirinkite vieną domino kortelę, nuo kueios pradėsite dėlioti gyvatėlę. Užduotis: visas likusias domino korteles sudėti į eilutę arba gyvatėlę taip, kad ant pridedamos domino kortelės skaitmuo arba keksiukų skaičius būtų toks pats, kaip ir ant tos, prie kurios ji pridedama. Naujos domino kortelės pridedamos tik gyvatėlės galuose (į gyvatėlės vidurį kortelės pridėti negalima).


II variantas – žaiskime domino.
Visas domino korteles apverskite paveikslėliais žemyn ir atsargiai išmaišykite. Kiekvienas žaidėjas pasiima po 5 domino korteles. Visos kitos domino kortelės lieka užverstos. Žaidimą pradeda žaidėjas, kuris turi didžiausią dublį (6 ir 6 arba mažesnį).

Dublis – tai domino kortelė, kurioje esantis skaitmuo ir nupieštų keksiukų skaičius sutampa. Jei dublio niekas neturi, žaidimą pradeda žaidėjas, turintis kortelę su didžiausiu skaitmeniu. Žaidžiama pagal laikrodžio rodyklę. Žaidėjai iš eilės deda korteles taip, kad ant pridedamos domino kortelės esantis skaitmuo arba keksiukų skaičius būtų toks pats, kaip ir ant tos, prie kurios ji pridedama. Jei žaidėjas neturi tinkamos pridėti kortelės, jis ima vieną iš apverstųjų. Ima po kortelę tol, kol randa reikiamą. Žaidimas baigiasi, kai vienas iš žaidėjų nebeturi domino kortelių (jis laimi žaidimą), arba kai nebelieka apverstų kortelių ir nė vienas iš žaidėjų neturi tinkamos pridėti kortelės (laimi tas, kieno kortelėse yra mažiausias taškų skaičius).

Daugiau informacijos
EAN kodas 5900221052503
SKU 000000000005174078
ISBN kodas 5900221052503
Leidimo metai 2018-03-13
Viršelio tipas Kita
Originalo kalba Lietuvių
Formatas 19x19x3,6
Leidykla Granna

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą