ŽAISKIME LIETUVIŲ KALBĄ. Lietuvių kalbos pradžiamokslis 5–7 m. vaikams, besimokantiems lietuvių kalbos. II dalis

9,09 €
Loading

Leidykla „Šviesa“ parengė lietuvių kalbos pradžiamokslį „Žaiskime lietuvių kalbą“, skiriamą visiems 5-7 metų vaikams, norintiems mokytis lietuvių kalbos. Ši knyga padės žingsnis po žingsnio mokytis lietuviškų raidžių, žodžių ir sakinių. Puiki priemonė mokytis rašyti, skaityti ir susipažinti su kitomis kalbomis (anglų, rusų, lenkų).

Kad mokytis būtų smagiau, vaikus, jų tėvelius ir mokytojus lietuvių kalbą kviečiame žaisti. Žaisdami vaikai mokysis atpažinti lietuviškus žodžius, juos suprasti, tarti, įsiminti ir rašyti. Atlikdami įdomias užduotis – prisimins jau išmoktus žodžius ir mėgins tinkamai juos vartoti. Kartu su knygos veikėjais – Tomu ir Ona – vaikučiai keliaus nuo raidės prie raidės, žodžių, sakinių ir patirs įvairių situacijų. Veikėjų pokalbiai pateikiami kaip komiksai.

Knyga suskirstyta į skyrius – „raides“. Kiekvieno skyriaus pradžioje supažindinama su naujais žodžiais. Juos, kaip ir dialogus, vaikams gali perskaityti tėveliai, mokantys skaityti broliukai, sesutės ir kiti artimieji. Visos užduotys pažymėtos sutartiniais ženklas. Šios knygos tikslas – greičiau ir lengviau išmokyti vaikučius naujų žodžių, todėl stengtasi įtraukti tik reikalingiausius, ypač panašiai skambančius ir kitose kalbose (pavyzdžiui, liet. apelsinas, rusų апельсин; liet. lempa, lenkų lampa, rusų лампа ir t. t.). Žodžiai parašyti didžiosiomis raidėmis ir suskirstyti skiemenimis, todėl vaikas lengvai gebės perskaityti tekstą pats.

Jei turite klausimų, rašykite mums pradinukai@sviesa.lt

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9785430062101
EAN kodas 9785430062101
SKU 000000000003135353
Puslapių skaičius 140
Viršelio tipas Minkštas
Leidimo metai 2013-11-13
Originalo kalba Lietuvių
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 29x21,4x0,8
Leidykla Šviesa

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą