Žiuli pameta galvą

12,99 €
Loading

Puikus humoras, taiklūs dialogai ir intriguojantis siužetas.

Žeromas, senas žaviosios Žiuli bičiulis, šįvakar švenčia trečiąsias savo skyrybas. Trejos vestuvės ir trejos skyrybos sulaukus trisdešimt dvejų – verta suklusti. Tačiau atsipalaidavusiems svečiams tai nė motais, jie mėgaujasi vakarėliu atviraudami apie didžiausias juos ištikusias nesėkmes.

Kai Žeromo bičiulis pasiteirauja, kokią didžiausią kvailystę yra padariusi Žiuli, jai tenka pripažinti, kad tokios būta ne vienos. Tačiau taisyti elektros kištuką lūpomis prilaikant laidus toli gražu neprilygsta tam apsėdimui, kuris Žiuli ištinka, kai į jos namą įsikrausto naujas kaimynas.

Visos keisčiausios kvailystės yra niekai palyginti su tais beprotiškais dalykais, kuriais ji mėgins patraukti paslaptingą atvykėlį. Žiuli veikia vedama besiblaškančios širdies ir lakios vaizduotės, jausdama vis didesnį potraukį šalia jos apsigyvenusiam vyriškiui, apie kurį ničnieko nežino.

Smagus ir nuotaikingas romanas apie atsitiktinę dviejų vienišų kaimynų pažintį, virtusią pašėlusia detektyvine meilės istorija. Intriguojanti ir nenuspėjama knyga leis iš širdies nusikvatoti, o lėtai besiskleidžianti Žeromo ir Žiuli draugystė sušildys jausmus ir mintis.

 

Daugiau informacijos
EAN kodas 9786090120798
SKU 000000000001110154
ISBN kodas 9786090120798
Spalvingumas Nespalvotas
Leidimo metai 2015-10-09
Puslapių skaičius 352
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Prancūzų
Pav. originalo kalba Demain j'arrete!
Formatas 24x15x3
Leidykla Alma littera
Vertėjas Birutė Gedgaudaitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą