ŽOLANDZ. Poznawanie świata. Podręcznik dla klasy IV. Książka druga (ŠOK)

14,09 €
Loading

IV klasės pasaulio pažinimo vadovėlis „Gilė" užbaigia to paties pavadinimo vadovėlių seriją pradinei mokyklai. Mokomosios medžiagos turinys ir jos pateiktis orientuoti į vaiko visapusį ugdymą - bendrosios ir dalykinės kompetencijos ugdomos atsižvelgiant į konkretaus amžiaus tarpsnio ypatumus, įvairius mokymosi stilius, skirtingus gebėjimus bei poreikius.

Vadovėlio pirmojoje knygoje „Mes - žmonės" susipažįstama su žmonijos istorija, Lietuvos istorine praeitimi, garsiausiais mūsų krašto žmonėmis, savivalda, valstybinių ir tarptautinių institucijų veikla. Plėtojamas mokinių gebėjimas pažinti žmogaus kūną, pastebėti jo pokyčius, paaiškinti organizmo funkcijas.      

Antrojoje knygoje „Žemė ir Visata" kalbama apie Žemę ir Saulės sistemą, susipažįstama su žemynais, medžiagų savybėmis ir kitimais, energijos šaltiniais ir jos taupymo būdais, pateikiama žinių apie gyvūnų bendruomeninį gyvenimą. Aiškinamas judėjimas ir jo dėsniai, plėtojami mokinių gebėjimai tyrinėti elektros reiškinį, orientuotis aplinkoje naudojantis žemėlapiais, gaubliu.

Vadovėlio atlankos struktūra tokia pati kaip ir I-III klasės vadovėlių.

Daugiau dėmesio skiriama gimtojo krašto istorijai. Kiekvieno mėnesio pirmojoje atlankoje aptariami svarbiausi su tuo mėnesiu susiję Lietuvos istorijos įvykiai.   

Kiekvienos vadovėlio dalies pabaigoje yra žodynėlis. Jame surašyti ir paaiškinti retesni, sudėtingesni, o galbūt ir visai vaikams nežinomi žodžiai, su kuriais jie gali susidurti skaitydami tekstą. Ieškodami šių žodžių reikšmių mokiniai turės galimybę tobulinti darbo su žodynu įgūdžius.

Planingai vykdoma projektinė veikla - siūlomi trys projektai: „Mano mokykla", „Lietuva - mano gimtasis kraštas", „Žemynai". Kiekvienam iš jų skiriami trys mėnesiai.

 

Komplekto dalys:

Vadovėlis (1-oji, 2-oji, knyga)

Pratybų sąsiuviniai (1, 2 dalis)

Papildomos užduotys ( lietuvių kalba) skaitmeninėje mokymosi aplinkoje klase.eduka.lt

 

Vadovėlį PDF formatu galite rasti ir patogiai vartyti prisijungę prie virtualios mokymosi aplinkos „EDUKA klasė“ (žr. https://klase.eduka.lt/). Čia taip pat yra papildomų garso, vaizdo ir  interaktyviųjų užduočių kiekvienai pamokai ( lietuvių kalba).

 

Kaip prisijungti, priskirti mokinių grupes ir naudotis visomis „EDUKA klasės“ galimybėmis? Kviečiame peržiūrėti vaizdo instrukciją (žr. https://www.youtube.com/watch?v=vpsPZwShEso&list=PLpFdJN8YO2kqy5CnJZRo8RwRoZk7LTjPS).

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9785430065577
EAN kodas 9785430065577
SKU 000000000003135912
Puslapių skaičius 84
Viršelio tipas Minkštas
Pav. originalo kalba GILĖ. Pasaulio pažinimo vadovėlis IV klasei. 2-oji knyga (lenkų k.)
Leidimo metai 2016-11-18
Originalo kalba Lietuvių
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 29x21x0,4
Leidykla Šviesa
Vertėjas Kristina Zdanovska

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą
Kontaktiniai duomenys
Registruokite klaidą