Pegasas
Pegasas

ŽOLANDZ. Poznawanie świata. Podręcznik dla klasy IV. Książka pierwsza (ŠOK)

14,29 

Apie prekę

IV klasės pasaulio pažinimo vadovėlis „Gilė" užbaigia to paties pavadinimo vadovėlių seriją pradinei mokyklai. Mokomosios medžiagos turinys ir jos pateiktis orientuoti į vaiko visapusį ugdymą - bendrosios ir dalykinės kompetencijos ugdomos atsižvelgiant į konkretaus amžiaus tarpsnio ypatumus, įvairius mokymosi stilius, skirtingus gebėjimus bei poreikius.

Vadovėlio pirmojoje knygoje „Mes - žmonės" susipažįstama su žmonijos istorija, Lietuvos istorine praeitimi, garsiausiais mūsų krašto žmonėmis, savivalda, valstybinių ir tarptautinių institucijų veikla. Plėtojamas mokinių gebėjimas pažinti žmogaus kūną, pastebėti jo pokyčius, paaiškinti organizmo funkcijas.      

Antrojoje knygoje „Žemė ir Visata" kalbama apie Žemę ir Saulės sistemą, susipažįstama su žemynais, medžiagų savybėmis ir kitimais, energijos šaltiniais ir jos taupymo būdais, pateikiama žinių apie gyvūnų bendruomeninį gyvenimą. Aiškinamas judėjimas ir jo dėsniai, plėtojami mokinių gebėjimai tyrinėti elektros reiškinį, orientuotis aplinkoje naudojantis žemėlapiais, gaubliu.

Vadovėlio atlankos struktūra tokia pati kaip ir I-III klasės vadovėlių.

Daugiau dėmesio skiriama gimtojo krašto istorijai. Kiekvieno mėnesio pirmojoje atlankoje aptariami svarbiausi su tuo mėnesiu susiję Lietuvos istorijos įvykiai.   

Kiekvienos vadovėlio dalies pabaigoje yra žodynėlis. Jame surašyti ir paaiškinti retesni, sudėtingesni, o galbūt ir visai vaikams nežinomi žodžiai, su kuriais jie gali susidurti skaitydami tekstą. Ieškodami šių žodžių reikšmių mokiniai turės galimybę tobulinti darbo su žodynu įgūdžius.

Planingai vykdoma projektinė veikla - siūlomi trys projektai: „Mano mokykla", „Lietuva - mano gimtasis kraštas", „Žemynai". Kiekvienam iš jų skiriami trys mėnesiai.

 

Komplekto dalys:

Vadovėlis (1-oji, 2-oji, knyga)

Pratybų sąsiuviniai (1, 2 dalis)

Papildomos užduotys ( lietuvių kalba) skaitmeninėje mokymosi aplinkoje klase.eduka.lt

 

Vadovėlį PDF formatu galite rasti ir patogiai vartyti prisijungę prie virtualios mokymosi aplinkos „EDUKA klasė“ (žr. https://klase.eduka.lt/). Čia taip pat yra papildomų garso, vaizdo ir  interaktyviųjų užduočių kiekvienai pamokai ( lietuvių kalba).

 

Kaip prisijungti, priskirti mokinių grupes ir naudotis visomis „EDUKA klasės“ galimybėmis? Kviečiame peržiūrėti vaizdo instrukciją (žr. https://www.youtube.com/watch?v=vpsPZwShEso&list=PLpFdJN8YO2kqy5CnJZRo8RwRoZk7LTjPS).


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Aušra Tupikė, Edita Minkuvienė, Ligita Kukanauzienė
 • Leidykla
  Šviesa
 • Vertėjas
  Kristina Zdanovska
 • Leidimo metai
  2016-05-17
 • Viršelio tipas
  Minkštas
 • Puslapių skaičius
  88
 • Formatas
  29x21x0,5
 • Spalvingumas
  Spalvotas
 • Pav. originalo kalba
  GILĖ. Pasaulio pažinimo vadovėlis IV klasei. 1-oji knyga (lenkų k.)
 • Originalo kalba
  Lietuvių
 • SKU
  000000000003135911
 • EAN kodas
  9785430065560
 • ISBN kodas
  9785430065560

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis