- 25%
- 25%

Žurnalas VMG 2015 m., Nr. 4

Ypatinga kaina 4,34 €
Įprasta kaina 5,79 €
Loading

Pripažintas geriausiu pasaulyje kulinariniu žurnalu! Virtuvės mitų griovėjai. Kulinarinės pasakos. Žiemos numeris


VMG pristato jau 7-ąjį savo žurnalą ir šįkart dovanoja jums baltų pasakų rinkinį. Tarptautiniuose „World Gourmand Cookbook Awards 2014“ apdovanojimuose pripažintas geriausiu pasaulyje kulinariniu žurnalu siūlo nebijoti tiek į maisto ruošimą, tiek į žurnalo herojus pažiūrėti pasakų veikėjų akimis.

VMG kviečia į pasaką, kurioje baltaisiais princais tapę sūriai ieško sau poros, originaliais pusryčiais dalysitės su Karibų piratais, rasite penkis būdus, kaip paprastą kiaušinį paversti auksiniu, su saldžiuoju sekliu morka leisitės į prieskoningą karių nuotykį ir galėsite išrinkti gražiausią (skaniausią) pasaulyje vištą. Šioje pasakiškoje kulinarinėje kelionėje atrasite ir gerokai nuo realybės pakylėjančių koldūnų įdarų, nuobodulį keliančią košę paversite meno šedevru, o įveikę jūras ir išsiaiškinę lašišos paliepimus sužinosite, kaip paruošti midijas. Nepasiklysti kelionėje padės mezginiais nuklotas duonos kelias. Kaip ir visada Alfas Ivanauskas pateikia daugiau nei 150 receptų ir kulinarinių patarimų.

Grįžę iš kelionių su išgalvotais pasakų personažais, keliaukite susitikti su aktoriumi Andriu Žebrausku, kuris atskleis, kaip riziką paversti komfortu. Kita stotelė – susitikimas su pasakoje gyvenančia aktore, režisiere Anželina Cholina. Jūsų taip pat laukia pokalbis su režisieriumi Oskaru Koršunovu, jūsų galvoje sukelsiančiu tikrą audrą.

Ir galiausiai – penkios pasakų karalienės, nuo kurių priklauso, apie kokius herojus skaitysime. VMG atskleis, ką šiuolaikine pasaka laiko vyriausiosios Lietuvoje leidžiamų žurnalų redaktorės: Daina Žemaitytė („Žmonės“), Jurga Baltrukonytė („Panelė“), Gražina Michnevičiūtė („Moteris“), Jurgita Garbaravičienė („L’Officiel“) ir Gitana Bukauskienė („Laima“).

Sukurkite savo kulinarinę pasaką kartu su VMG!

Daugiau informacijos
ISBN kodas 9772351715001
EAN kodas 9772351715001
SKU 000000000002160783
Puslapių skaičius 362
Originalo kalba Lietuvių
Leidimo metai 2015-02-01
Viršelio tipas Minkštas
Spalvingumas Spalvotas
Formatas 27x21x1,9
Leidykla UAB VIRTUVĖS MITŲ GRIOVĖJAI