NUOLAIDŽIAUJAM – ypatingi pasiūlymai už gerą kainą! RINKIS ČIA >>>
Pegasas
Nemokamas pristatymas nuo 30 Eur
Nemokamas atsiėmimas tą pačią darbo dieną
Išskirtiniai pasiūlymai Pegaso klubo nariams
Saugus pirkimas

Apelsinai – ne vieninteliai vaisiai

Neįvertinta
Sandėlyje
-80%
3,80 
Tapkite Pegaso klubo nariu ir sutaupykite: 15,19 
18,99 

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.

Atsiėmimas knygyne
0,00 

Paruošime tą pačią darbo dieną
NEMOKAMAI

Atsiėmimas paštomate
nuo 0 € iki 2,49 €

Išsiųsime per 1-2 d. d. 
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI

Pristatymas kurjeriu
nuo 0 € iki 3,49 €

Išsiųsime per 1-2 d. d. 
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI

Apie prekę

Džanetei vaikystėje leidžiama skaityti tik Bibliją. Jos mamai galios ir saugumo teikia griežta religinė bendruomenė – apie ją sukasi visas šeimos gyvenimas. Už bendruomenės ribų – šėtono valdos. Džanetė jaučiasi Dievo išrinktąja, ją auklėja kaip būsimą misionierę. Tačiau šis planas žlunga, kai paauglystėje ji įsimyli merginą ir taip sukelia baisų skandalą. Nepadeda net egzorcizmas. Aiškus ir nuspėjamas pasaulis sugriūva visam laikui. 


Autobiografiniais faktais grįstas romanas pasakoja apie jaunos asmenybės drąsą rinktis savąjį kelią ir išsivaduoti iš kitų žmonių lūkesčių. Knygoje ironiškai, bet su meile kalbama apie probleminius santykius su valdinga mama, apie tikėjimą – Dievu, savimi ir ryšiu su kitu žmogumi. Didžiosios Britanijos rašytojos Jeanette Winterson kūrinys laikomas LGBT literatūros klasika, nors pati autorė sako: „Niekados nesupratau, kodėl heteroseksualų parašyta literatūra skirta visiems, o ta, kurioje yra homoseksualių išgyvenimų, – tik gėjams ir lesbietėms.“ 

 
Ji verkia ir aklasis palytėdamas ją sako nesijaudinti, jeigu baisu. Ji nuirkluoja į jūrą ir ten praleidžia dieną, kol pripranta prie sūraus skonio burnoje ir prie viso to atsiveriančio pločio. Troškimas keliauti į miestą susaisto jos širdį su protu. Ji įlips į laivą ir išplauks į kitą, dar neatrastą pasaulį. Burės prisipildo vėjo, teka saulė. Dabar ją supa tik vanduo. Aišku tik viena – kelio atgal nebėra. 
Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Autorius
Leidykla
Kitos knygos
Leidimo metai
2023-11-17
Viršelio tipas
Kietas
Puslapių skaičius
222
Matmenys
20x16x1,6
Spalvingumas
Nespalvotas
Leidinio kalba
Lietuvių
Prekės kodas
000000000002193166
EAN kodas
9786094276064
ISBN kodas
9786094276064
Product image

Apelsinai – ne vieninteliai vaisiai

Neįvertinta
Sandėlyje
-80%
3,80 
Tapkite Pegaso klubo nariu ir sutaupykite: 15,19 
18,99 

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.

Ši prekė dar neturi įvertinimų
Palikite atsiliepimą pirmieji