Leidyklos „Baltos lankos“ knygoms -30% + TIK PEGASAS.LT galioja papildoma -15% nuolaida su kodu NORIU >>>
Pegasas


Pegasas

D.U.K

Prekių paieška. Naudodamiesi svetainės kategorijų meniu, viršuje esančia prekių paieška arba svetainėje pateikiamomis akcijomis ir rekomendacijomis, išsirinkite pageidaujamą prekę. Paspaudę ant prekės, pateksite į prekės puslapį, kuriame rasite prekės aprašymą ir nuotraukų. Išsirinkę tinkamą prekę, prekės puslapyje paspauskite mygtuką „Pridėti į krepšelį“. Jei pageidaujate pirkti didesnį prekės kiekį, prieš spausdami „Pridėti į krepšelį“, įveskite pageidautiną prekės kiekį į tam skirtą laukelį. Vėliau galėsite koreguoti prekių kiekį savo pirkinių krepšelyje.

Prekių krepšelis. Susidėję prekes į krepšelį, viršutiniame dešiniajame svetainės kampe rasite savo pirkinių krepšelį. Paspaudę „Peržiūrėti krepšelį“, matysite visas įsidėtas į krepšelį prekes ir jų kainas. Norėdami pirkti, spauskite mygtuką „Tęsti“.

Prisijungimas. Jei turite paskyrą Pegasas.lt, iššokusiame lange suveskite savo prisijungimo prie paskyros duomenis – el. pašto adresą ir slaptažodį.
Jei paskyros neturite, ją galite lengvai susikurti, pasirinkę „Sukurti paskyrą“. Susikūrę paskyrą, galėsite naudotis Pegaso registruotų narių privilegijomis:

- Daugybė nuolaidų, kurios padės sutaupyti
Registruoti Pegasas.lt nariai už pirkinius moka mažiau! Daugybei prekių taikome išskirtines nuolaidas, kurios galioja tik registruotiems nariams.

- Greitesnis apsipirkimas
Tapę Pegasas.lt nariu galėsite išsaugoti savo pristatymo adresus bei kitus duomenis ir dar greičiau apsipirkti. Taip pat, prisijungus prie paskyros galėsite matyti visus savo užsakymus vienoje vietoje.

- Galimybė susieti savo paskyrą su lojalumo kortele
Jei turite Pegaso lojalumo kortelę, pridėkite ją prie savo paskyros ir gaukite dar daugiau pasiūlymų. Jeigu kortelės neturite, ją visiškai nemokamai galite įsigyti artimiausiame Pegaso knygyne.

- Galimybė naudotis kitomis vertėmis
Paskyroje išsaugosime jūsų įsigytas elektronines knygas, galėsite formuoti savo norimų knygų sąrašą, naudotis kitomis tik Pegasas.lt registruotiems nariams skirtomis privilegijomis.

Paskyroje taip pag galėsite koreguoti savo paskyros privatumo nustatymus. Jei paskyros kurti nenorite, rinkitės „Pirkti neprisijungus“. Elektroninės knygos parduodamos tik prisiregistravuziems nariams.

Mokėtojo duomenys. Spauskite „Tęsti“ ir nurodykite mokėtojo duomenis – vardą, pavardę ir adresą, kurie bus nurodyti užsakymo sąskaitoje faktūroje. Jei perkate įmonės vardu, pažymėkite, kad perka įmonė ir suveskite įmonės duomenis – pavadinimą, adresą, įmonės ir PVM mokėtojo kodus.

Prekių pristatymas. Spauskite „Tęsti“ ir pasirinkite pageidaujamą prekių pristatymo būdą. Pasirinkę pristatymo būdą, suveskite gavėjo duomenis. Gavėjas gali skirtis nuo mokėtojo. Gavėjo duomenys bus naudojami tik prekių pristatymui. Būtinai nurodykite teisingą gavėjo mobiliojo telefono numerį, kad pristatymo tarnyba galėtų susisiekti su prekių gavėju dėl užsakymo pristatymo. Jei pasirinkote pristatymą per kurjerių tarnybą, komentaro laukelyje palikite kurjeriui naudingą informaciją – laiptinės kodą, pastato aukštą ir kt.

Mokėjimo būdai. Spauskite „Tęsti“ ir pasirinkite jums patogų prekių apmokėjimo būdą. Užsakymą galite apmokėti iš anksto naudodamiesi populiariausių Lietuvos bankų el. bankininkystės sistemomis arba kredito kortele bei per „PayPal“ sistemą.

Užsakymo peržiūra. Spauskite „Tęsti“ ir užsakymo informacijos peržiūroje pasitikrinkite, ar teisingai suvedėte visus užsakymo apmokėjimui ir pristatymui reikalingus duomenis. Jei radote klaidų, spauskite „Pakeisti“ ir pakoreguokite suvestus duomenis. Šiame žingsnyje taip pat matysite visas savo užsakomas prekes bei galutinę sumą, kurią turėsite sumokėti už prekes ir jų pristatymą. Jei visa nurodyta informacija teisinga ir sutinkate su UAB ALG knygynai privatumo politika ir pirkimo taisyklėmis, spauskite „Pateikti užsakymą“. Jai pasirinkote apmokėjimą per el. bankininkystę arba kredito kortele, būsite nukreiptas į pasirinkto banko arba „PayPal“ puslapį. Atlikę mokėjimą, būsite grąžintas į Pegasas.lt.

Užsakymas pateiktas. Jūsų užsakymą gavome. Jis bus pradėtas vykdyti po gauto apmokėjimo, jei pasirinkote apmokėjimą per el. bankininkystės sistemą, „PayPal“ arba bankiniu pavedimu. Jei pasirinkote mokėjimą atsiimant, jūsų užsakymą pradėsime vykdyti po jo pateikimo.
Apie išsiųstą užsakymą jus informuosime užsakyme nurodytu jūsų el. pašto adresu.
Jei pasirinkote atsiėmimą Vilniaus Akropolio PEGASE, apie paruoštą atsiėmimui užsakymą jus informuosime užsakyme nurodytu jūsų el. pašto adresu.

Registruokitės Pegasas.lt ir naudokitės savo PEGASO kortelės teikiamais pasiūlymais pirkdami internetu. Valdykite savo asmens ir pristatymo duomenis.

Paskyros sukūrimas. Spauskite „Sukurti paskyrą“ viršutiniame dešiniajame savo kompiuterio ekrano lange arba pasirinkę „Paskyra“ išskleidžiame meniu, jei naršote iš mobiliojo įrenginio. Suveskite savo el. pašto adresą ir pasirinkite saugų slaptažodį, kurį norėsite naudoti prisijungdami. Susipažinę su UAB ALG knygynai privatumo taisyklėmis bei pažymėję savo valią dėl jūsų duomenų naudojimo rinkodarai spauskite „Sukurti paskyrą“. 

PEGASO kortelė. Registracijos metu, jei jūsų paskyros el. pašto adresas sutampa su mūsų lojalių klientų duomenų bazėje esančiais duomenimis, prie jūsų paskyros bus automatiškai pridėta jums priklausanti PEGASO kortelė ir galėsite naudotis kortelės pasiūlymais pirkdami internetu.
Visgi, jei PEGASO kortelę turite ir dėl duomenų neatitikimo ji nebuvo automatiškai pridėta prie paskyros, pridėti kortelę galėsite ir vėliau. Prisijungę prie savo paskyros, eikite į paskyros nustatymus ir pasirinkite „PEGASO kortelė“. Tam skirtame laukelyje suveskite pilną savo turimos PEGASO kortelės numerį ir sekite tolesnius sistemos nurodymus.

Jeigu paskyroje nepavyksta pridėti Pegaso lojalumo kortelės, rašykite [email protected]

Pegasas.lt galite pirkti be registracijos visas prekes, išskyrus elektronines knygas. Susidėję prekes į pirkinių krepšelį, atsidariusiame prisijungimo lange pasirinkite „Pirkti neprisijungus“. Toliau sekite pirkimo krepšelio žingsnius ir suveskite užsakymo vykdymui reikalingus asmens ir pristatymo duomenis.

Visgi, rekomenduojame susikurti paskyrą Pegasas.lt, kad galėtumėte naudotis geresniais kainų pasiūlymais, PEGASO kortelės teikiamais pasiūlymais ir greičiau bei patogiau apsipirkti, naudodami išsaugotus savo užsakymo adresus.

Atsiėmimo PEGASO knygynuose sąlygos ir taisyklės:

 • Nemokamas užsakymų nuo 20 EUR atsiėmimas,
 • Užsakymams iki 20 EUR taikomas 1,99 EUR mokestis,
 • Renkantis atsiėmimą knygynuose į užsakymo kainą automatiškai įskaičiuojamas 0,30 EUR vertės ekologiškas plastikinis maišelis užsakymo supakavimui.

Pegasas.lt užsakymus atsiimti galite šiuose knygynuose jų darbo valandomis:

Vilniuje:

 • PC Akropolis, Ozo g. 25, 08217 Vilnius
 • PC Panorama, Saltoniškių g. 9, 08105 Vilnius
 • PC CUP, Upės g. 9, 09308 Vilnius
 • PC Nordika, Vikingų g. 3, 02182 Vilnius
 • Pegasas, Pylimo g. 53/2, 01137 Vilnius
 • PC Vilnius Outlet, V. Pociūno g. 8, 06264 Vilnius

Kaune:

 • PC Akropolis, Karaliaus Mindaugo pr. 49, 44333 Kaunas
 • Kauno centrinis knygynas, Laisvės al. 81, 44297 Kaunas
 • PC Molas, K. Baršausko g. 66A, 51436 Kaunas
 • Kauno autobusų stotis, Vytauto pr. 24, 44355 Kaunas
 • PC Mega, Islandijos pl. 32, 47446 Kaunas

Klaipėdoje:

 • PC Akropolis, Taikos pr. 61, 91182 Klaipėda
 • PC Molas, Taikos pr. 139, 94284 Klaipėda

Šiauliuose:

 • PC Akropolis, Aido g. 8, 78322 Šiauliai

Panevėžyje:

 • PC RYO, Savitiškio g. 61, 37189 Panevėžys

Utenoje:

 • PC Aušra, Aušros g. 21, 28193 Utena

Marijampolėje:

 • Pegasas, Bažnyčios g. 13, 68298 Marijampolė

Telšiuose:

 • Pegasas, Respublikos g. 20, 87333 Telšiai

Šakiuose:

 • Pegasas, V. Kudirkos g. 35, 71125 Šakiai

Mažeikiuose:

 • Pegasas, Žemaitijos g. 38, 89163 Mažeikiai

Šilutėje:

 • Pegasas, Lietuvininkų g. 42, 99176 Šilutė

Svarbu! Apie atsiėmimui paruoštą užsakymą informuosime el. laišku. Vykdami atsiimti siuntos su savimi turėkite užsakymo patvirtinimo laišką. Jūsų užsakymas knygyne bus saugomas penkias dienas.

Šiuo metu nėra galimybės pasirinkti pristatymą į užsienį, nes atliekami sistemos pakeitimai pagal nuo 2021 m. liepos 1 d. įsigaliojusį įstatymą - skirtingų PVM taikymas skirtingoms šalims.

Per elektroninės bankininkystės sistemą. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, turėsite prisijungti prie savo banko elektroninės bankininkystės sistemos ir patvirtinti suformuotą mokėjimo pavedimą. Prekių krepšelio žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką. Kai patvirtinsite savo užsakymą, būsite nukreipti į pasirinkto banko puslapį. Elektroninės bankininkystės sistemai automatiškai bus perduota Jūsų užsakymo suma. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir patvirtinkite suformuotą mokėjimo pavedimą. Patvirtinę mokėjimą, grįžkite į Pegasas.lt puslapį, kuriame galėsite matyti savo užsakymų sąrašą (tik registruoti naudotojai).
Jei tarp pateiktų el. bankininkystės sistemų nerandate savo banko, rekomenduojame rinktis kitą apmokėjimo būdą.

Per „PayPal“ sistemą. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, užsakymą apmokėsite naudodamiesi kreditinių kortelių aptarnavimo sistema „PayPal“. Norėdami naudotis šiuo atsiskaitymo būdu, privalote būti užsiregistravę „PayPal“ sistemoje. Prekių krepšelio žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite „PayPal“.

Mastercard/Visa kortele.

Šiuo metu nėra galimybės apmokėti už savo užsakymą atsiimant prekes.

Šiuo metu galiojančius pristatymo terminus rasite čia >> https://www.pegasas.lt/prekiu-pristatymas 

Jūsų užsakymo pristatymo kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Pristatymų būdus ir jų kainas rasite čia >> https://www.pegasas.lt/prekiu-pristatymas 

Pegaso kortelę įsigyti galiti tik fiziniuose Pegaso knygynuose.

Susikurkite paskyrą Pegasas.lt ir naudokitės savo PEGASO kortelės teikiamais pasiūlymais pirkdami internetu.

Kortelė bus priskirta prie jūsų sukurtos paskyros po vienos dienos.

Registracijos metu, jei jūsų paskyros el. pašto adresas sutampa su mūsų lojalių klientų duomenų bazėje esančiais duomenimis, prie jūsų paskyros bus automatiškai pridėta jums priklausanti PEGASO kortelė ir galėsite naudotis kortelės pasiūlymais pirkdami internetu.

Visgi, jei PEGASO kortelę turite ir dėl duomenų neatitikimo ji nebuvo automatiškai pridėta prie paskyros, pridėti kortelę galėsite ir vėliau. Prisijungę prie savo paskyros, eikite į paskyros nustatymus ir pasirinkite „Pegaso kortelė“. Tam skirtame laukelyje suveskite pilną savo turimos PEGASO kortelės numerį ir sekite tolesnius sistemos nurodymus.

Jei nepavyko prijungti savo turimos PEGASO kortelės prie paskyros, gali būti, kad mūsų turimi kortelės savininko duomenys nesutampa su jūsų pateiktais duomenimis. Tuomet kviečiame užsukti į artimiausią jums PEGASO knygyną ir atnaujinti savo kortelės duomenis, užpildant PEGASO kliento kortelės anketą.

Prie prekės nurodyta kaina su prierašu „su Pegaso kortele“ reiškia, kad šiai prekei galioja speciali kaina su PEGASO kortele.

Šia kaina galėsite pasinaudoti tik turėdami PEGASO kliento kortelę. Pirkdami knygyne, pateikite kortelę kasoje. Pirkdami internetu, registruokitės Pegasas.lt ir pridėkite savo turimą kortelę prisijungę prie savo paskyros.

Jei jau esate sukūręs paskyrą Pegasas.lt ir turite priskirtą PEGASO kortelę, matysite galutinę prekės kainą su pritaikyta kortelės nuolaida.

Pegaso kortelę įsigyti galite tik fiziniuose Pegaso knygynuose.

Užsukite į artimiausią PEGASO knygyną, užpildykite kliento kortelės užsakymo anketą ir iškart gaukite PEGASO kortelę nemokamai.

Turėdami PEGASO kliento kortelę, ištikimiausi mūsų klientai gali gauti asmeninę gimtadienio nuolaidą. Su PEGASO kortele gaukite 20% nuolaidą knygoms* jūsų gimtadienio mėnesį.

Gimtadienio pasiūlymas jūsų gimtadienio mėnesį galios, jei Jūs:

 • su PEGASO kortele per paskutinis 12 mėnesių pirkote daugiau nei 3 kartus;
 • atnaujinote savo PEGASO kliento kortelės duomenis ir pažymėjote, kad sutinkate gauti asmeninius pasiūlymus.

*Nuolaida netaikoma mokyklinei literatūrai, vadovėliams ir pratyboms. Nuolaidos nesumuojamos.

Visuomet artėja kokia nors šventė, kurios metu sveikiname draugus, šeimos narius, kolegas ar kaimynus. Visoms progoms PEGASE rasite ir apgalvotų, ir simbolinių, bet visuomet maloniai stebinančių dovanų. Tereikia išsirinkti! Arba palikite šį pasirinkimo malonumą dovanos gavėjui, įteikdami jam PEGASO dovanų kuponą.

5, 10, 15, 20, 30 ir 50 eurų vertės dovanų kuponus galite įsigyti visuose fiziniuose knygynuose PEGASAS ir internetu Geradovana.lt

Elektroninį Pegaso dovanų kuponą galite įsigyti čia >>

Įsigyjant dovanų kuponą sąskaita faktūra nėra išrašoma.

Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo pirkimo dienos. Dovanų kuponu galima atsiskaityti iki joje nurodyto galiojimo termino.

Dovanų kuponas skirtas vienkartiniam pirkimui. Neišnaudota suma nėra grąžinama.

Dovanų kuponas negalioja, jei yra sugadintas: nėra matomi galiojimo terminas, kupono numeris, kupono vertės nominalas. Pinigai už negaliojantį arba pasibaigusio termino kuponą nėra grąžinami. Tokie kuponai į naujus nekeičiami.

Įsigyjant dovanų kuponą sąskaita faktūra nėra išrašoma.

Taip, pirkdami internetu galite atsiskaityti PEGASO dovanų kuponu.

Išsirinkę norimas prekes ir įsidėję jas į prekių krepšelį, krepšelyje pasirinkite „Pritaikyti dovanų kortelę“. Įveskite unikalų dovanų kupono kodą į tam skirtą laukelį ir spauskite „Panaudoti kortelę“.

Dovanų kuponas skirtas vienkartiniam pirkimui. Neišnaudota suma nėra grąžinama.

Vieno pirkimo metu galite panaudoti kelis dovanų kuponus.

El. parduotuvėje galite atsiskaityti tik pegasas.lt ir PEGASO knygynuose įsigytais dovanų kuponais. „Gera dovana“ įsigytais dovanų kuponais galite pasinaudoti tik fiziniuose PEGASO knygynuose. Arba galime pakeisti „Gera dovana“ dovanų kuponą į elektroninį Pegaso dovanų kuponą - tokiu atveju rašykite į [email protected]

Visų PEGASO knygynų adresus ir darbo laikus rasite Pegasas.lt tituliniame puslapyje, paslinkę žemyn.

Jei naršote kompiuteriu, visus knygynus rasite pažymėtus titulinio puslapio apačioje esančiame žemėlapyje. Skiltyje „Raskite artimiausią knygyną“ pasirinkite miestą arba leiskite interneto naršyklei naudoti jūsų buvimo vietą.

Jei naršote telefonu, titulinio puslapio apačioje skiltyje „Raskite artimiausią knygyną“ pasirinkite miestą arba leiskite interneto naršyklei naudoti jūsų buvimo vietą. Paspaudę ant pasirinkto knygyno, išskleisite jo kontaktus ir darbo laiką.

Kiekvienos prekyboje esančios prekės puslapyje po mygtuku „Pridėti į krepšelį“ rasite namuko ikonėle pažymėtą lauką „Šią prekę galite rasti knygyne“. Paspaudę „Rodyti knygynus“ išskleisite sąrašą knygynų, kuriuose šiuo metu yra prekės likutis.

Kuriame knygyne yra prekė

Mažas prekės likutis nurodo, kad knygyne turėtų būti ne daugiau nei 1-2 prekės vienetai. Todėl, prieš važiuojant pirkti, rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikrinti, ar reikalinga prekė dar yra. Knygyno darbuotojai mielai jums atidės pageidaujamą prekę sutartam laikui.

Taip, jums pageidaujant, vienas knygynas gali persiųsti savo turimą prekę į kitą knygyną tame pačiame ar kitame mieste.

Dėl prekės persiuntimo kreipkitės į tą knygyną, kuriame norite įsigyti prekę, ir sutarkite dėl reikalingo prekės kiekio persiuntimo. Norėdami įsigyti prekę kitame knygyne, nei ji šiuo metu yra, turėsite sumokėti prekės persiuntimo išlaidas.

Jei gavote nekokybišką prekę iš Pegasas.lt, nedelsdami kreipkitės į 869812223 arba rašykite el. paštu [email protected] Susitarsime dėl Jums priimtiniausio prekės pakeitimo būdo ir nekokybišką prekę pakeisime kokybiška mūsų kaštais.

Jeigu prekė, kurią užsisakėte Pegasas.lt, Jums nepatinka, turite teisę ją grąžinti. Jums reikia per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos pranešti mums apie savo ketinimą grąžinti prekę el. paštu [email protected] arba telefonu 869812223 ir išsiųsti ją atgal adresu: ALG logistika, Terminalo g. 10, Biruliškių k., Kauno LEZ, 54469 Kauno r., sumokant prekės grąžinimo išlaidas. Mes grąžinsime Jums pinigus už nepatikusią prekę per 14 darbo dienų nuo jos gavimo.

Grąžinant prekes, būtina pateikti jų įsigijimo dokumentą (PVM sąskaitą faktūrą, pirkimo čekį, mokėjimo kortelės sąskaitos išrašą ar kt.). Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes ir tuo atveju, jei prekės išvaizda pasikeitė dėl veiksmų, būtinų nustatyti prekių pobūdžiui, savybėms ir veikimui.

Jei PEGASO knygyne įsigijote nekokybišką prekę, su pirkimo kvitu kreipkitės į knygyną, kuriame įsigijote prekę ir ji bus pakeista arba, jei nėra galimybės prekės pakeisti, jums bus grąžinta už prekę sumokėta pinigų suma.

Kai kurios PEGASO knygynuose įsigytos kokybiškos prekės negali būti keičiamos ir grąžinamos:

 • vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimo Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ 17 punktu, t.y. vartotojo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nurodytų priežasčių nebus tenkinamas, įsigijus šias prekes:
 • fotografijos ir kinematografijos prekės;
 • spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai;
 • garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatai;
 • fotografijos, kinematografijos, prietaisai ir aparatai;
 • laikrodžiai;
 • muzikos instrumentai;
 • žaislai, žaidimai;
 • parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus;
 • pėdkelnes, kojines, puskojines ir kitus panašius dirbinius;
 • perlus, brangakmenius, tauriuosius metalus ir jų dirbinius, išskyrus dirbtinę bižuteriją.
 • vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228¹⁰ straipsnio 2 dalimi, t.y. vartotojo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties netaikoma šioms sutartims dėl:
 • supakuotų vaizdo ar garso įrašų arba supakuotos programinės įrangos, kurie buvo išpakuoti po pristatymo;
 • laikraščių, periodinių leidinių ar žurnalų pristatymo, išskyrus sutartis dėl šių leidinių prenumeratos;
 • skaitmeninio turinio teikimo, jeigu skaitmeninio turinio teikimas buvo pradėtas vartotojui iš anksto aiškiai sutikus ir pripažinus, kad dėl to jis praras teisę atsisakyti sutarties ir kt.

Jei gavote nekokybišką prekę iš Pegasas.lt, nedelsdami rašykite el. paštu [email protected]. Susitarsime dėl Jums priimtiniausio prekės pakeitimo būdo ir nekokybišką prekę pakeisime kokybiška.

Jei PEGASO knygyne įsigijote nekokybišką prekę, su pirkimo kvitu kreipkitės į knygyną, kuriame įsigijote prekę ir ji bus pakeista arba, jei nėra galimybės prekės pakeisti, jums bus grąžinta už prekę sumokėta pinigų suma.

Elektronines knygas gali įsigyti tik registruoti svetainės klientai. Pirkti el. knygas be registracijos nėra galimybės.

Jeigu dar nesate registruotas PEGASO vartotojas, pirmiausia turėtumėte užsiregistruoti spaudžiant čia.

Tuomet el. paštu gausite registracijos patvirtinimo laišką – turite paspausti laiške esančią nuorodą, taip Jūsų paskyra bus aktyvuota. Po to galite prisijungti prie paskyros (galite spausti čia) ir paieškoje įveskite Jus dominančios knygos pavadinimą bei įsidėkite ją į krepšelį (būtinai prieš tai pasirinkite el. knygą!). El. knygų sąrašą taip pat galite rasti čia.

Sekite pažingsniui ir galėsite apmokėti bei nurodykite savo adresą.

Kai užsakymas yra apmokėtas, el. paštu gaunate užsakymo patvirtinimo laišką, kuriame bus nuoroda knygos atsisiuntimui. 

Knygą taip pat galite atsisiųsti iš savo paskyros:

Savo paskyroje pasirinkite skyrelį „Mano elektroninės knygos“.

 

Kiekvieną knygą galite atsisiųsti iki 5 kartų, kai pasieksite šį skaičių, galimybės atsisiųsti nebebus.

Palikite atsiliepimą apie jums patikusią prekę, jūsų nuomonė bus labai vertinga Pegasas.lt lankytojams.

Atsiliepimą galite palikti prekės puslapyje prie prekės aprašymo, pasirinkę skiltį „Įvertinimai“. Įvertinkite prekę žvaigždutėmis nuo 1 iki 5 (aukščiausias įvertinimas) ir trumpai aprašykite, kodėl ši prekė jums patiko ir kodėl ją rekomenduojate kitiems.

Siekdami užtikrinti aukščiausią Jūsų asmens duomenų saugumą, kviečiame jus susipažinti su mūsų taikomomis Privatumo taisyklėmis >> 

Privatumo taisyklėse rasite naudingos informacijos:

 • kokią informaciją apie Jus renkame;
 • kaip naudojame Jūsų informaciją;
 • kam atskleidžiame Jūsų informaciją;
 • ką darome, kad apsaugotume Jūsų informaciją;
 • kokios Jūsų teisės;
 • svetainėje Pegasas.lt naudojamų slapukų informaciją.

Jūsų tvarkomų asmens duomenų valdytojas yra UAB ALG knygynai, juridinio asmens kodas 125940686, esanti Ulonų g. 2, Vilniuje. Visais su Jūsų asmens duomenų tvarkymu susijusiais klausimais galite kreiptis į asmens duomenų apsaugos pareigūną el. p. [email protected].

Savo duomenis ir naujienų prenumeratos nustatymus galite atnaujinti prisijungę prie savo paskyros Pegasas.lt (registruotiems vartotojams), susisiekus su Pegaso klientų aptarnavimu [email protected] arba užsukę į artimiausią PEGASO knygyną.

PEGASO naujienlaiškį galite užsisakyti:

 • užpildę Pegaso kliento kortelės užsakymo anketą ir pažymėję, kad norite gauti „Visas PEGASO naujienas ir pasiūlymus“ el. paštu;
 • registruodamiesi Pegasas.lt pažymėję „Sutinku, kad UAB ALG knygynai naudotų mano pateiktus duomenis savo prekių ar paslaugų rinkodarai“;
 • prisijungę prie savo paskyros Pegasas.lt skiltyje „Privatumo nustatymai“;
 • Pegasas.lt titulinio puslapio skiltyje „Užsisakykite mūsų naujienlaiškį“ suvedę savo el. pašto adresą ir patvirtinę prenumeratos užsakymą, paspaudę ant į savo el. pašto dėžutę gautos prenumeratos patvirtinimo nuorodos.

PEGASO naujienlaiškio galite atsisakyti:

 • užpildę Pegaso kliento kortelės užsakymo anketą ir pažymėję, kad nenorite gauti „Visas PEGASO naujienas ir pasiūlymus“ el. paštu;
 • registruodamiesi Pegasas.lt pažymėję „Nesutinku, kad UAB ALG knygynai naudotų mano pateiktus duomenis savo prekių ar paslaugų rinkodarai“;
 • prisijungę prie savo paskyros Pegasas.lt skiltyje „Privatumo nustatymai“;
 • paspaudę ant PEGASO naujienlaiškio pabaigoje esančios nuorodos.

PEGASO SMS žinučių galite atsisakyti:

 • SMS žinutėje paspaudę ant nuorodos"Atsisakyti SMS";
 • parašydami Pegaso klientui aptarnavimui [email protected];
 • Pegaso knygyne užpildę Pegaso kliento kortelės užsakymo anketą ir pažymėję, kad nenorite gauti „Visas PEGASO naujienas ir pasiūlymus“ SMS žinute.

Jei negavote aktyvacijos laiško per 1 val., pasitikrinkite savo naudojamos el. pašto sistemos reklamų arba nepageidaujamų laiškų aplanką. Jei ten laiško nėra, kreipkitės el. paštu: [email protected].

Jei negavote užsakymo patvirtinimo laiško per 1 val. nuo užsakymo patvirtinimo, pasitikrinkite savo naudojamos el. pašto sistemos reklamų arba nepageidaujamų laiškų aplanką. Jei ten laiško nėra, kreipkitės el. paštu: [email protected].

Pegasas.lt klientai aptarnaujami darbo dienomis: pirmadienį-ketvirtadienį 9-17 val., penktadienį 9-16 val. Prieššventinėmis dienomis klientų aptarnavimo skyriaus darbo laikas viena valanda trumpesnis.

Į elektroninius laiškus atsakome kuo anksčiau ir ne vėliau nei per 24 valandas. Į savaitgaliais ar švenčių dienomis gautus laiškus atsakysime artimiausią darbo dieną.

 

 

 

Elektroninių knygų D.U.K.

Kas yra el. knyga?

Rodyti

Elektroninė knyga – tai knyga, kurią galite skaityti elektroniniuose įrenginiuose, tokiuose kaip specialios skaityklės, kompiuteriai, telefonai ar planšetės. Knygos turinys yra toks pats, kaip ir popierinės knygos.

Elektroninė knyga svetainėje žymima tokiu ženkliuku:

Kaip nusipirkti el. knygą?

Rodyti

Elektronines knygas gali įsigyti tik registruoti svetainės klientai. Pirkti el. knygas be registracijos nėra galimybės.

Jeigu dar nesate registruotas PEGASO vartotojas, pirmiausia turėtumėte užsiregistruoti spaudžiant čia.

Tuomet el. paštu gausite registracijos patvirtinimo laišką – turite paspausti laiške esančią nuorodą, taip Jūsų paskyra bus aktyvuota. Po to galite prisijungti prie paskyros (galite spausti čia) ir paieškoje įveskite Jus dominančios knygos pavadinimą bei įsidėkite ją į krepšelį (būtinai prieš tai pasirinkite el. knygą!). El. knygų sąrašą taip pat galite rasti čia.

Sekite pažingsniui ir galėsite apmokėti bei nurodykite savo adresą.

Kai užsakymas yra apmokėtas, el. paštu gaunate užsakymo patvirtinimo laišką, kuriame bus nuoroda knygos atsisiuntimui. 

Knygą taip pat galite atsisiųsti iš savo paskyros:

Savo paskyroje pasirinkite skyrelį „Mano elektroninės knygos“.

 

Kiekvieną knygą galite atsisiųsti iki 5 kartų, kai pasieksite šį skaičių, galimybės atsisiųsti nebebus.

El. knygos kompiuteryje skaitomos per Edge naršyklę. Jeigu knygos per naršyklę neatsidaro, tuomet galima atsisiųsti vieną iš šių programėlių (Windows aplinkoje): Calibre, Sumatra PDF Reader, Freda, Icecream Epub Reader, Cover, Kobo, Nook, Adobe Digital Editions, Bibliovore, Bookviser, EpubReader, Readium.

Mobiliame Android įrenginyje galite skaityti naudojant Google Play Books programėlę.

Jeigu naudojatės Apple įrenginiu, galite skaityti naudojant EPUB Reader programėlę.

Taip pat galite skaityti ir skaityklėse, kurios palaiko ePUB formatą – tam reikia tiesiog įsikelti el. knygą į turimą skaityklę.

Taip, skaityti galima ir „Kindle“ skaityklėje, tik šiuo atveju dar reikia konvertuoti į MOBI formatą.

Tam turite atsisiųsti „Calibre“ programą, ją rasite adresu http://calibre-ebook.com

Atsisiuntimui pasirinkite kompiuterio operacinę sistemą ir spauskite „Download Calibre“ (Parsisiųsti „Calibre“), nurodykite failo išsaugojimo vietą kompiuteryje. Atsidarykite atsisiųstąjį failą, spauskite „Run“ (Paleisti) ir įdiekite programą vadovaudamiesi įdiegimo instrukcijomis.

Kai programa bus įdiegta, pasirinkite „Add Books“ (Pridėti knygų) skiltį ir pasirinkite kompiuteryje esantį norimos skaityti elektroninės knygos failą. Kai tai padarysite, knygų sąraše pažymėkite norimą konvertuoti knygą ir spauskite mygtuką Convert Books. Atsidariusiame naujame lange viršuje dešinėje pasirinkite iš Output format sąrašo MOBI formatą ir apačioje dešinėje paspauskite mygtuką OK.

Knyga MOBI bus sugeneruota maždaug per minutę, beliks tik el. knygą persikelti į skaityklę.

El. knygą galite atsisiųsti iki 5 kartų. Pasitikrinti, kiek kartų jau atsisiuntėte knygą, galite prisijungus prie savo paskyros (galite spausti čia) ir pasirinku skyrelį „Mano paskyra“.

Kiek dar liko atsisiuntimų, matysite prie „Likę atsisiuntimai“.

ePUB – populiariausias elektroninių knygų formatas, kuriuo galite skaityti knygas daugelyje skaityklių, kompiuteriuose bei mobiliuose įrenginiuose.

Ne, atsispausdinti elektroninių knygų negalima, kadangi tai pažeidžia autorių teises.

Jeigu elektroninės knygos nei karto nesate atsisiuntę į savo įrenginį, tuomet galite atgauti pinigus. Parašome kreiptis el. paštu [email protected]

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis