Leidyklos „Baltos lankos“ knygoms -30% + TIK PEGASAS.LT galioja papildoma -15% nuolaida su kodu NORIU >>>
Pegasas


Pegasas

Lojalumo programa „PEGASO KLUBAS“

Prisijunkite prie Pegaso klubo ir sutaupykite!

Daugybė puikių pasiūlymų ir nuolaidų jūsų pamėgtoms knygoms ir prekėms, gimtadienio siurprizai bei kitos naudos – tik klubo nariams!


Kas yra „PEGASO klubas“?

PEGASO klubas - lojalumo programa skirta knygynų tinklo „Pegasas“ pirkėjams, apsiperkantiems tiek fiziniuose knygynuose, tiek internetiniame knygyne Pegasas.lt. Šios programos nariams programa suteikia teisę naudotis PEGASO teikiamais pasiūlymais, privalumais bei naudomis. Kasdien šio klubo nariai tiek internetiniame knygyne Pegasas.lt, tiek fiziniuose knygynuose Pegasas turi galimybę pasinaudoti puikiais pasiūlymais knygoms, žaislams ir kitoms prekėms.


PEGASO klubo“ vertės:

Daugybė nuolaidų ir akcijų kasdien

Nuolaidos ir akcijos kasdien tik Pegaso klubo nariams perkant knygynuose ir pegasas.lt.

Iki -40% populiariausių leidyklų knygoms

Bent kartą per mėnesį išskirtinės nuolaidos Jūsų pamėgtoms populiariausių leidyklų knygoms.

40% nuolaida naujausioms Pegaso kolekcijų knygoms

Ypatinga kaina tik Jums rinktinėms Pegaso klasikos kolekcijų naujienoms, kuriomis galėsite pildyti savo namų biblioteką.

Dvigubai ilgesnis prekių grąžinimo terminas perkant internetu

Internetiniame knygyne pirktas prekes Jūs galite grąžinti per ilgesnį nei įprastai terminą - 30 dienų.

20% nuolaida Jūsų gimimo dieną

Jūsų gimimo dieną suteikiame Jums 20% nuolaidą. Nuolaida galioja knygoms ir prekėms, išskyrus mokomąją literatūrą ir dovanų kuponus. Nuolaidos nesumuojamos.

Skaitmeninė kortelė

 Skaitmeninė kortelė neapsunkins Jūsų piniginės ir leis patogiai naudotis visais klubo pasiūlymais tiek fiziniuose knygynuose, tiek perkant internetu.

Kaip tapti klubo nariu?

Jeigu esate naujas mūsų klientas ir norite tapti mūsų „PEGASO klubo“ nariu:

1. Registracija internetu

Greičiausias ir patogiausias būdas tapti klubo nariu – užsiregistruoti ir susikurti savo asmeninę paskyrą internetiniame knygyne Pegasas.lt. Užsiregistravus Jūs iškart savo paskyroje rasite Jums priskirtą skaitmeninę kortelę su kuria galėsite naudotis visais klubo teikiamais privalumais ir pasiūlymais tiek apsiperkant Pegasas.lt, tiek fiziniuose knygynuose PEGASAS.

2. Plastikinė kortelė Pegaso knygyne

Jeigu registruotis mūsų internetiniame knygyne Pegasas.lt nenorite ar dėl tam tikrų priežasčių – negalite, tuomet galite įsigyti plastikinę kortelę. Ją įsigyti galite užsukę į bet kurį fizinį PEGASO knygyną. Knygyno kasoje užpildžius anketą ir sumokėjus vienkartinį kortelės mokestį – 2,99 Eur (jei toks kortelės išdavimo metu yra taikomas), gausite Pegaso kortelę. Su plastikine kortele galėsite naudotis visais klubo pasiūlymais, kurie galioja fiziniuose knygynuose PEGASAS.

D.U.K

PEGASO klubas - lojalumo programa skirta knygynų tinklo „Pegasas“ pirkėjams, apsiperkantiems tiek fiziniuose knygynuose, tiek internetiniame knygyne Pegasas.lt. Šios programos nariams programa suteikia teisę gauti PEGASO teikiamais pasiūlymais, privalumais bei naudomis.

Kasdien šio klubo nariai tiek internetiniame knygyne Pegasas.lt, tiek fiziniuose knygynuose Pegasas turi galimybę pasinaudoti puikiais pasiūlymais knygoms, žaislams ir kitoms prekėms.

Pati klubo narystė neturi mokesčio. Nemokamai ir greitai galite susikurti savo paskyrą Pegasas.lt, kurioje rasite skaitmeninę kortelę ir iškart tapsite klubo nariu!
 Jeigu kurtis paskyros nenorite ar negalite, tuomet fiziniuose knygynuose galite išsiimti plastikinę kortelę sumokėjus vienkartinį kortelės mokestį – 2,99 Eur (jei toks kortelės išdavimo metu yra taikomas).

Tai internetinė kortelė, kurią užsiregistravę klientai lengvai gali rasti prisijungę prie savo Pegasas.lt paskyros. Kortelė turi barkodą, kurį nuskanavus fizinio knygyno kasoje, klientui pritaikomos tuo metu galiojančios nuolaidos. Klientai turintys skaitmeninę kortelę gali naudotis galiojančiais klubo pasiūlymais tiek Pegasas.lt, tiek fiziniuose knygynuose.

1 būdas. Greičiausias ir paprasčiausias būdas norint tapti klubo nariu - užsiregistruoti Pegasas.lt ir susikurti paskyrą.
 Po paskyros sukūrimo Jūs iškart tampate klubo nariu ir galite naudotis visais galiojančiais pasiūlymais tiek perkant internetu Pegasas.lt, tiek fiziniuose knygynuose. Jums tereikia kasoje parodyti savo skaitmeninę kortelę, kurią rasite prisijungę prie savo susikurtos Pegasas.lt paskyros.
 
 2 būdas. Įsigyti plastikinę kortelę fiziniuose knygynuose.
 
Nenorintiems ar negalintiems registruotis ir susikurti paskyrą Pegasas.lt, yra galimybė įsigyti plastikinę kortelę ir taip tapti klubo nariu. Norint ją įsigyti, turite fiziniame knygyne užpildyti kasoje popierinę anketą ir sumokėti vienkartinį 2,99 Eur mokestį (jei toks kortelės išdavimo metu yra taikomas). Įsigiję šią plastikinę kortelę, galėsite naudotis fiziniuose knygynuose taikomomis nuolaidomis.

Taip, turint plastikinę PEGASO kortelę Jums galios klubo pasiūlymai, tačiau tik tie, kurie tuo metu galioja fiziniuose knygynuose.

Taip, turint plastikinę PEGASO kortelę Jums galios klubo pasiūlymai, tačiau tik tie, kurie tuo metu galioja fiziniuose knygynuose.

Ne, turint plastikinę kortelę, bet neturint paskyros Pegasas.lt, jūs negalėsite pasinaudoti internetiniame knygyne esančiais pasiūlymais. Tam, kad galėtumėte naudotis klubo narių pasiūlymais internetiniame knygyne Pegasas.lt, turite užsiregistruoti ir susikurti paskyrą. Iš karto savo paskyroje Jums bus sugeneruota klubo nario skaitmeninė kortelė su kuria galėsite naudotis klubo pasiūlymais tiek perkant internetu, tiek apsiperkant fiziniame knygyne.

Jums nieko daryti nebereikia. Sveikiname, Jūs jau esate klubo narys! Nuo šiol galite naudotis klubo pasiūlymais. Savo turimoje Pegasas.lt paskyroje rasite Jums sugeneruotą skaitmeninę kortelę, su kuria lengvai ir greitai pasinaudosite nuolaidomis tiek perkant internetu, tiek fiziniame knygyne. Apsiperkant knygyne, kasoje parodykite savo telefone skaitmeninę kortelę. Ją nuskanavus, Jums bus pritaikytos nuolaidos.

Taip, Jums galios visi klubo nariams teikiami pasiūlymai. Su Pegasas.lt paskyroje esančia skaitmenine kortele patogiai ir greitai pasinaudosite pasiūlymais ne tik perkant internetiniame knygyne Pegasas.lt, bet ir fiziniuose knygynuose PEGASAS. Skaitmeninė kortelė galioja tiek internetu, tiek fizinio knygyno kasoje.

Jums nieko papildomai daryti nereikia. Prisijungę prie savo paskyros Jūs matysite jums skirtą skaitmeninę kortelę ir tuo metu Pegasas.lt galiojančius pasiūlymus „Pegaso klubo“ nariams. Norėdami pasinaudoti klubo pasiūlymais fiziniuose knygynuose, kasoje pateikite savo Pegasas.lt paskyroje esančią skaitmeninę kortelę. Ją nuskanavus kasoje, Jums prisitaikys galiojantys klubo pasiūlymai.

Taip, Jums galios klubo nariams teikiami pasiūlymai. Perkant internetu, Jūs turite būti prisijungęs prie paskyros, o apsipirkdami fizinio knygyno kasoje, turite parodyti savo Pegasas.lt paskyroje esančią skaitmeninę kortelę su barkodu. Ją nuskanavus kasoje, Jums prisitaikys galiojantys klubo pasiūlymai.

Ar tikrai esate klubo narys (esate plastikinės kortelės turėtojas) ir jums galioja klubo nuolaidos, galite sužinoti bet kuriame knygyne prie kasos. Būdami bet kuriame knygyne prie kasos pasakykite konsultantui savo vardą ir pavardę. Jei turėjote kortelę, Jus atras pagal šiuos duomenis ir klubo nuolaidos bus pritaikytos.

Jei vis tik senos kortelės neturėjote, kviečiame susikurti paskyrą Pegasas.lt ir iš karto tapti Pegaso klubo nariu bei gauti skaitmeninę klubo kortelę.

Pegasas.lt prisijungimo lange pasinaudokite slaptažodžio prisiminimo funkcija „Pamiršote savo slaptažodį?“ ir įveskite savo el.pašto adresą, kurio registravotės. Jeigu pagal nurodytą el.paštą yra sukurta paskyra, tuomet į savo el.pašto dėžutę gausite slaptažodžio atkūrimo laišką, kurio pagalba galėsite atsikurti savo paskyrą.

Ar turite paskyrą, galite pasitikrinti Pegasas.lt, o ar turėjote kortelę, galite sužinoti bet kuriame knygyne prie kasos.

Norėdami tai padaryti Pegasas.lt prisijungimo lange pasinaudokite slaptažodžio prisiminimo funkcija „Pamiršote savo slaptažodį?“ ir įveskite savo el.pašto adresą. Jeigu tuo paštu buvote susikūrę anksčiau paskyrą, į savo el.pašto dėžutę gausite slaptažodžio atkūrimo laišką, kurio pagalba galėsite atsikurti savo paskyrą.

Norėdami įsitikinti, ar esate senos lojalumo programos kortelęs turėtojas, būdami bet kuriame knygyne prie kasos pasakykite konsultantui savo vardą ir pavardę. Jei turėjote kortelę, Jus atras pagal šiuos duomenis. Jei vis tik senos kortelės neturėjote, kviečiame susikurti paskyrą Pegasas.lt ir iš karto tapti Pegaso klubo nariu bei gauti skaitmeninę klubo kortelę.


Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!