Pegasas
Pegasas

Mokėjimo būdai

Prekių užsakymo metu

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, turėsite prisijungti prie savo banko elektroninės bankininkystės sistemos ir patvirtinti suformuotą mokėjimo pavedimą.

Prekių krepšelio žingsnyje „Apmokėjimas“ pasirinkite savo banką. Kai pateiksite savo užsakymą, būsite nukreipti į pasirinkto banko puslapį. Elektroninės bankininkystės sistemai automatiškai bus perduota Jūsų užsakymo suma. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir patvirtinkite suformuotą mokėjimo pavedimą.

Šiuo atsiskaitymo būdu užsakymą apmokėsite per mokėjimų internetu platformą „PayPal“. Atsiskaitymas per „PayPal“ galimas šiomis banko kortelėmis: Mastercard, Discover, Visa, American Express, Diners.

Norėdami užsakymą apmokėti per „PayPal“, prekių krepšelio žingsnyje „Apmokėjimas“ pasirinkite „PayPal“.

Norint naudotis šiuo atsiskaitymo būdu, registracija „PayPal“ sistemoje nėra būtina. Kai pateiksite savo užsakymą, būsite nukreipti į „PayPal“ sistemą, kurioje galėsite pasirinkti mokėjimą kortele bei įvesti kortelės duomenis ir patvirtinti mokėjimą.

Šis atsiskaitymo būdas yra galimas „Mastercard“ ir „Visa“ banko kortelėmis.

Norint naudotis šiuo atsiskaitymo būdu, banko profilyje turi būti įjungta galimybė atsiskaityti banko kortele.

Prekių krepšelio žingsnyje „Apmokėjimas“ pasirinkite „Mastercard / Visa kortelė“. Kai pateiksite savo užsakymą, būsite nukreipti į puslapį, kuriame reikės užpildyti kortelės duomenis ir patvirtinti mokėjimą. Suvedus kortelės duomenis gali reikėti patvirtinti asmens tapatybę, tuo tikslu galite būti nukreipti į banko kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui.

Dėl galimybės atsiskaityti pagal išankstinę sąskaitą prašome susisiekti su mums el. paštu [email protected] arba skambinti tel. nr. +370 698 12223.

Prekių atsiėmimo metu

Šis atsiskaitymo būdas yra galimas užsakymams iki 500 € sumos, pasirinkus užsakymo atsiėmimą Lietuvos pašto skyriuje, pristatymą kurjeriu ar į paštomatą.

Atsiskaitymams banko kortele užsakymo atsiėmimo metu yra taikomas 0,99 € pinigų surinkimo mokestis.

Norėdami atsiskaityti šiuo būdu, prekių krepšelio žingsnyje „Apmokėjimas“ pasirinkite „Mokėjimas banko kortele atsiimant siuntą“ ir pateikite užsakymą.

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!