NUOLAIDŽIAUJAM – ypatingi pasiūlymai už gerą kainą! RINKIS ČIA >>>
Pegasas
Nemokamas pristatymas nuo 30 Eur
Nemokamas atsiėmimas tą pačią darbo dieną
Išskirtiniai pasiūlymai Pegaso klubo nariams
Saugus pirkimas

Atkaklumas

Neįvertinta
Sandėlyje
  • N
    Nauja
24.39

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.

Atsiėmimas knygyne
0.00

Paruošime tą pačią darbo dieną
NEMOKAMAI

Atsiėmimas paštomate
nuo 0 € iki 2,49 €

Išsiųsime per 1-2 d. d. 
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI

Pristatymas kurjeriu
nuo 0 € iki 3,49 €

Išsiųsime per 1-2 d. d. 
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI

Apie prekę

„Be stiprios valios nebūna didelio talento“, – mąsliai sakė didysis rašytojas Honoré de Balzacas. Ir iš tikrųjų, moksliniai tyrimai rodo, kad talentas ar intelekto koeficientas nėra svarbiausi kelyje į sėkmę – tiek mokantis, tiek siekiant bet kokių ilgalaikių gyvenimo tikslų. Įžvalgi ir įkvepianti amerikietės psichologės Angelos Duckworth knyga atveria visai naują perspektyvą ir parodo, kad svarbiausia sėkmės priežastis – tas ypatingas aistros ir ištvermės derinys, kurį autorė vadina atkaklumu. 

Dirbdama matematikos mokytoja A. Duckworth atkreipė dėmesį, kad gebėjimas mokytis nėra prigimtinis. Jis kinta, priklausomai nuo pastangų ir motyvacijos. Tai ypač svarbu suvokti moksleiviams, studentams ir visiems, kas svajoja apie naujus įgūdžius, bet nusivylę savimi vis sustoja pusiaukelėje. Pergalingai įžvalgus ir požiūrį keičiantis „Atkaklumas“ pasakoja apie tai, kas vyksta mūsų galvose, kai esame parklupdomi nesėkmės, ir kaip atkaklumas – ne „genialumas“ ir ne fortūna – padeda pakilti ir lėtai, kryptingai judėti tikslo link.

Knygoje svarstoma:

•  Kaip nebijoti suklysti ir neleisti nesėkmei mūsų nugalėti?

•  Kodėl siekdami ilgalaikių tikslų taip dažnai pasiduodame?

• Kokiu būdu išsiugdyti nepalaužiamą atkaklumą, svarbesnį už prigimtinį talentą?

•  Kaip išmokyti jaunąją kartą atkaklumo?

Šviesmečius buvome įstrigę prigimtinio talento mite. Angela Duckworth išsklaido miglas paprastai paaiškindama, kaip mes gyvenime šio to pasiekiame.

Davidas Shenkas

„The Genius in All of Us“ autorius

Ši knyga – nacionalinė vertybė. Smagiai skaitoma, įdomi ir įtikinanti. Knygos idėjos turi potencialą transformuoti švietimą, vadybą ir skaitytojų gyvenimą.

Lawrence H. Summers

Harvardo universiteto profesorius ir garbės prezidentas


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Vertėjas
Irena Jomantienė, Milda Dyke
Leidimo metai
2025-09-22
Puslapių skaičius
360
Matmenys
21x14,5x2,6
Spalvingumas
Nespalvotas
Pav. originalo kalba
Grit: The Power of Passion and Perseverance
Leidinio kalba
Lietuvių
Prekės kodas
000000000002371114
EAN kodas
9786094276880
ISBN kodas
9786094276880
Atkaklumas

Atkaklumas

Neįvertinta
Sandėlyje
  • N
    Nauja
24.39

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.

Ši prekė dar neturi įvertinimų
Palikite atsiliepimą pirmieji