Pegasas
Nemokamas pristatymas nuo 30 Eur
Nemokamas atsiėmimas tą pačią darbo dieną
Išskirtiniai pasiūlymai Pegaso klubo nariams
Saugus pirkimas

Beveidžiai

3,9/5(6)
  • Tik knygynuose
  • Lietuvių autorius
21,96 
Šios prekės pristatyti nėra galimybės, tačiau ją galite įsigyti
3,96 įvertinimų
6 pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!
4/5
Dovile Daunoravičienė

Puikiai

2023-03-16
Neautentiškas komentaras

Apie prekę

Beatos Tiškevič naujausia knyga „Beveidžiai" – tai antroji bestselerio „Vyvenimas“ autorės knyga. Romanas „Beveidžiai“ – keturių veikėjų: Tomo, Ingos, Gerdos ir Daivos, atviras pasakojimas apie psichoterapinę kelionę, mokantis priimti ir pamilti save. Knygoje 4 nepažįstamieji susitinka grupės terapijoje ir tokiu būdu pradeda savęs pažinimo kelią. Knygoje paliečiamos šios temos: nemeilė sau, sudėtingi santykiai su tėvais, savojo „aš" paieškos, mokymasis pažinti save.


„Rašau tiems žmonėms, kurie supranta vidinio pasaulio galią ir nori ją pažinti. Šį romaną ir jo veikėjus kūriau, tikėdamasi, kad kiekvienas atras sau artimą herojų, kurio kelionė primins jų pačių kelią ir padės atrasti jame naujų vingių," – teigia Beata Tiškevič. 


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Autorius
Leidykla
Beata Tiškevič
Leidimo metai
2022-11-04
Viršelio tipas
Minkštas
Puslapių skaičius
208
Matmenys
21x13x1,6
Spalvingumas
Nespalvotas
Leidinio kalba
Lietuvių
Prekės kodas
000000000002190721
EAN kodas
9786090800188
ISBN kodas
9786090800188
Beata Tiškevič - Beveidžiai - 000000000002190721

Beveidžiai

3,9/5(6)
  • Tik knygynuose
  • Lietuvių autorius
21,96 
Šios prekės pristatyti nėra galimybės, tačiau ją galite įsigyti

Atsiliepimai

3,96 įvertinimų
6 pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!
5
1
4
3
3
2
2
0
1
0
4/5
Vaida
2023-07-18
Autentiškas komentaras
4/5
Dovile Daunoravičienė
2023-03-16
Neautentiškas komentaras
Puikiai
4/5
Simona
2023-03-12
Neautentiškas komentaras
Daug pamastymu kelianti knyga. Patiko
3/5
Ingrida
2023-02-16
Neautentiškas komentaras
Grožinis romanas apie keturis veikėjus, ieškančius kaip priimti save po patirtų psichologinių traumų (vaikystėje ar nesenoje praeityje) ir gyventi negraužiamiems kaltės, nerimo ar nepasitikėjimo savimi rate. Romanas patiks ieškantiems savianalizės pradmenų, tačiau skaitant man labai trūko gilesnių analizių, gilesnių pakapstymų po jausmus. Romanas tarsi rašytas paskubomis, savianalizės buvo trumpos, o problemos atradimas pasirodė per greitas. Gana banaliai atrodė ir bemaž visiems laiminga pabaiga, nors ir žadanti sunkumų, bet su atrastu 'gyveno ilgai ir laimingai' pojūčiu. Beje, peikiu labai prastą knygos leidimą - kartoninis viršelis ir po vieno karto nusidėvėjo taip, lyg būtų skaitę mažiausiai 10 žmonių. Jei ne kietas viršelis, bent jau reikėjo įlaminuoti - laikytų ilgiau ir geriau tiktų tvarumo idėjai, nes svarbiausia ne atsisakyti plastiko, o kurti dalykus, kurie tarnautų ilgiau nei kartą.
3/5
Rimgailė
2023-02-06
Neautentiškas komentaras
Knyga apie nieką... Atostogoms, lengvai ir smagiai skaitosi. Bet iš knygų: perskaičiau ir pamiršau.
5/5
Dovilė
2022-11-18
Neautentiškas komentaras
Labai gerai atskleisti knygos personažai. Knyga labai įtraukianti ir lengvai skaitoma. Nesinorėjo, kad pasibaigtų ir istorijos tęstųsi.