Pegasas
Pegasas

Kakės Makės pasaulis – spalvotas ir vaikiškas, jame begalė patyrimų, istorijų ir nuotykių. Daug žingeidumo ir klausimų KODĖL? Gausybė jausmų, užplūstančių tiek vaikus, tiek suaugusiuosius. Kakės Makės paveikslėlių knygos, enciklopedijos, veiklos knygelės, edukaciniai leidiniai padeda suprasti vaikus supantį pasaulį, ugdyti vaiko emocinį intelektą, lavina vaizduotę, loginį mąstymą, raštingumą ir apie vaikiškus dalykus kalba mažiesiems suprantama kalba. Kakė Makė ir jos draugai – Netvarkos nykštukas, monstrai Nanaisa ir Mamaisa, šunelis Čiūčia ir kiti – ne moralizuoja, o moko, pasitelkę pavyzdį ir tikras istorijas. Skaityk. Atrask. Pažink.


Kakės Makės enciklopedijos ir edukacinės knygos

Kakės Makės ir draugų enciklopedijos bei edukacinės knygos padės sužinoti galybę įdomių dalykų apie save, gyvūnus, pasaulį ir net kosmosą. Šiose knygose aiškiai, žaismingai ir įdomiai pateikiama informacija vaikams aktualiomis temomis – apie sveikatą, mitybą, emocijas, pomėgius, daiktus, gyvūnus, augalus, išradimus ir daug daugiau. Enciklopedijos ir edukaciniai leidiniai supažindins mažuosius su pasauliu, praturtins žodyną bei atsakys į daugybę klausimų.


Kakės Makės knygelės ir žurnalai

Gausiai iliustruotos Kakės Makės knygelės atskleidžia įvairias situacijas ir iššūkius, su kuriais mažieji susiduria besimėgaudami vaikyste ir atrasdami pasaulį. Netikėtos istorijos padeda sužadinti vaikų fantaziją, skatina surasti teisingą atsakymą ar sprendimą, lavina kasdienius įpročius ir lavina emocinį intelektą. Kakės Makės ir jos draugų paveikslėlių knygos nustebins iliustracijomis, o žurnalai pakvies sužinoti daug įstabių dalykų ir patirti linksmų nuotykių.


Kakės Makės veiklos knygos ir užduočių rinkiniai

Kakė Makė ir draugai patiria įvairiausių nuotykių ir atranda įdomiausių dalykų. Kartu su jais galima atlikti smagias užduotis: mokytis rašyti ir skaičiuoti, spręsti galvosūkius, spalvinti knygeles ir plakatus, atlikti neįtikėtinus eksperimentus, įgyvendinti kūrybines idėjas ir žaisti. Veiklos knygos padės išmokti abėcėlę ir saugaus eismo kelyje taisykles, saugoti gamtą, gaminti patiekalus ir dar daugiau. O rinkiniuose rasite paveikslėlių arba užduočių knygelę ir lavinamuosius žaidimus, kūrybinius projektus arba užduotis su visomis reikalingomis priemonėmis.