Pegasas
Pegasas

Kakės Makės pasaulis – spalvotas ir vaikiškas, jame begalė patyrimų, istorijų ir nuotykių. Daug žingeidumo ir klausimų KODĖL? Gausybė jausmų, užplūstančių tiek vaikus, tiek suaugusiuosius. Kakės Makės paveikslėlių knygos, enciklopedijos, veiklos knygelės, edukaciniai leidiniai padeda suprasti vaikus supantį pasaulį, ugdyti vaiko emocinį intelektą, lavina vaizduotę, loginį mąstymą, raštingumą ir apie vaikiškus dalykus kalba mažiesiems suprantama kalba. Kakė Makė ir jos draugai – Netvarkos nykštukas, monstrai Nanaisa ir Mamaisa, šunelis Čiūčia ir kiti – ne moralizuoja, o moko, pasitelkę pavyzdį ir tikras istorijas. Skaityk. Atrask. Pažink.


Kakės Makės enciklopedijos ir edukacinės knygos

Kakės Makės ir draugų enciklopedijos bei edukacinės knygos padės sužinoti galybę įdomių dalykų apie save, gyvūnus, pasaulį ir net kosmosą. Šiose knygose aiškiai, žaismingai ir įdomiai pateikiama informacija vaikams aktualiomis temomis – apie sveikatą, mitybą, emocijas, pomėgius, daiktus, gyvūnus, augalus, išradimus ir daug daugiau. Enciklopedijos ir edukaciniai leidiniai supažindins mažuosius su pasauliu, praturtins žodyną bei atsakys į daugybę klausimų.


Kakės Makės knygelės ir žurnalai

Gausiai iliustruotos Kakės Makės knygelės atskleidžia įvairias situacijas ir iššūkius, su kuriais mažieji susiduria besimėgaudami vaikyste ir atrasdami pasaulį. Netikėtos istorijos padeda sužadinti vaikų fantaziją, skatina surasti teisingą atsakymą ar sprendimą, lavina kasdienius įpročius ir lavina emocinį intelektą. Kakės Makės ir jos draugų paveikslėlių knygos nustebins iliustracijomis, o žurnalai pakvies sužinoti daug įstabių dalykų ir patirti linksmų nuotykių.


Kakės Makės veiklos knygos ir užduočių rinkiniai

Kakė Makė ir draugai patiria įvairiausių nuotykių ir atranda įdomiausių dalykų. Kartu su jais galima atlikti smagias užduotis: mokytis rašyti ir skaičiuoti, spręsti galvosūkius, spalvinti knygeles ir plakatus, atlikti neįtikėtinus eksperimentus, įgyvendinti kūrybines idėjas ir žaisti. Veiklos knygos padės išmokti abėcėlę ir saugaus eismo kelyje taisykles, saugoti gamtą, gaminti patiekalus ir dar daugiau. O rinkiniuose rasite paveikslėlių arba užduočių knygelę ir lavinamuosius žaidimus, kūrybinius projektus arba užduotis su visomis reikalingomis priemonėmis.


Kakės Makės garsinės knygelės

Kakės Makės garsinė knyga – tai knygelė ir žaidimas viename! Tai puiki edukacinė priemonė mažiesiems, lavinanti jų didelę vaizduotę. Mažais pirščiukais lengvai spaudžiami mygtukai paleis skirtingas melodijas, dainas ar įgarsintas abėcėlės raides ir supažindins su garsų pasauliu bei lavins mažųjų smulkiąją motoriką. Paūgėjusiems skirtos garsinės knygelės lavins ritmo pojūtį ir muzikinę klausą, jos tinkamos skaityti individualiai ir grupiniuose užsiėmimuose kaip lavinamoji-muzikinė priemonė.


Kakės Makės žaislai ir žaidimai

Vaikų pamėgti personažai iš Kakės Makės knygelių atgimsta kaip pliušiniai žaislai – jie minkštučiai, eina kartu miegoti, kartu leidžiasi į nuotykius ir džiaugiasi būdami glėbyje. Galima surinkti visą jų būrį: Kakę Makę, Netvarkos nykštuką, Mamaisą ir Nanaisą. Norintys mažesnio draugo gali rinktis pliušinį raktų pakabuką su mieliausiu herojumi. Kūrybiškesniems patiks nuotaikingos 100 detalių dėlionės, o mėgstantiems leisti laiką su šeima ir draugais – smagūs Kakės Makės stalo žaidimai.


Kakės Makės kanceliarija

Į mokyklą keliauti kartu su Kake Make ir jos draugais daug smagiau, todėl vaikų pamėgti Kakės Makės knygelių herojai atsiduria ant kanceliarijos prekių. Piešimo albumai įkvėps kūrybai, o sąsiuviniai spalvingais viršeliais pakels nuotaiką. Galima rinktis iš daugybės sąsiuvinių linijomis ir langeliais. Aukštos kokybės sąsiuvinių popierius puikiai tiks rašyti rašaliniais parkeriais ir rašalas per storus lapus nepersigers. Teliks išsirinkti, kurie Kakės Makės personažai palydės į mokyklą.