Pegasas
Nemokamas pristatymas nuo 30 Eur
Nemokamas atsiėmimas kitą darbo dieną
Išskirtiniai pasiūlymai Pegaso klubo nariams
Saugus pirkimas

Džonatanas Streindžas ir ponas Norelis

3,3/5(4)
Sandėlyje
  • Juodosios savaitės pasiūlymas
-75%
8,75 
Tapkite Pegaso klubo nariu ir sutaupykite: 26,24 
34,99 

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.

Atsiėmimas knygyne
0,00 

Paruošime kitą darbo dieną
NEMOKAMAI

Atsiėmimas paštomate
nuo 0 € iki 2,75 €

Išsiųsime per 2-4 d. d. 
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI

Pristatymas kurjeriu
nuo 0 € iki 3,49 €

Išsiųsime per 2-4 d. d. 
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI

3,34 įvertinimų
4 pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!
5/5
Asta

Nuostabi ir tikroviška istorija. Nuostabi knyga

2024-05-09
Autentiškas komentaras

Apie prekę

Puiki knyga, skirta magijos ir fantastikos gerbėjams, kuri nukels Jus į alternatyvią XIX a. Angliją. Sužavėjo unikaliu rašymo stiliumi, savotišku humoru ir šauniai išpildytais veikėjais.

Milda, knygyno konsultantė

Tarptautinis bestseleris

„Nuostabi knyga, žavingai originali ir tikroviška.Sunday Times


„Neabejotinai geriausias anglų fantastinis romanas per pastaruosius septyniasdešimt metų.“ NEIL GAIMAN


Vos pasirodęs debiutinis Susannos Clarke romanas apie magišką Anglijos istorijos viziją sulaukė milžiniško populiarumo ir tarptautinio pripažinimo. Visame pasaulyje parduota daugiau nei keturi milijonai šios knygos egzempliorių, jai skirtos prestižinės „Hugo“ ir Pasaulio maginės fantastikos premijos, romano motyvais sukurtas serialas ir stalo žaidimas. Nuostabiai tikroviškai sukurtas užburiantis pasaulis nepalieka abejingų ir prikausto skaitytojo dėmesį nuo pirmo iki paskutinio puslapio.


Devyniolikto amžiaus pradžioje beveik visa Europa nusilenkė Prancūzijos imperatoriui Napoleonui. Su šiuo karo genijumi vis dar kovoja Anglija, bet anglus gali išgelbėti tik stebuklas. Tiksliau – burtininkai. Jų Anglijoje netrūksta, senovėje jie garsėjo magiškomis galiomis, bet dabar jų palikuoniai uoliai gilinasi į magijos istorijos studijas ir visiškai nesidomi praktine magija.

Dauguma žmonių apskritai nebetiki burtais ir istorijomis apie fėjas, elfus ar Kranklių karalių, kadaise valdžiusį Angliją ir Fėjų karalystę. Tačiau Jorko burtininkų draugijos susitikime pasirodęs ponas Norelis įtikinamai pademonstruoja, kad magija niekur nedingo.

Netrukus paaiškėja, kad ponas Norelis nėra vienintelis praktikuojantis burtininkas Anglijoje. Vieną dieną į jo duris pasibeldžia Džonatanas Streindžas. Išvaizdus, drąsus ir talentingas vyras tampa pono Norelio mokiniu. Burtininkų remiama Anglijos kariuomenė sėkmingai grumiasi su pačiu Napoleonu, tačiau ilgainiui Streindžui karas pabosta. Jis ima domėtis pavojingiausiomis, siautulingiausiomis magijos formomis, keldamas grėsmę ne tik jųdviejų su ponu Noreliu partnerystei, bet ir rizikuodamas viskuo, ką brangina ir myli.


Įmantrus, šmaikštus ir tikroviškas Susannos Clarke romanas atskleidžia nuostabią ir stulbinamai išsamią magiškos Anglijos istorijos viziją. Ši knyga neabejotinai patiks visiems „Hario Poterio“, „Sostų žaidimų“ ir „Žiedų valdovo“ gerbėjams.

Žavingas ir chimeriškas romanas, niaurią mitologinę fantastiką derinantis su nuostabia Jane Austen papročių komedija, magiškosios literatūros žanro šedevras, niekuo nenusileidžiantis J. K. Rowling ar J. R. R. Tolkieno kūriniams.

Time 

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Autorius
Leidykla
Alma littera
Vertėjas
Bronislovas Bružas
Leidimo metai
2021-10-29
Viršelio tipas
Kietas
Puslapių skaičius
912
Matmenys
23,5x14,3x6
Spalvingumas
Nespalvotas
Pav. originalo kalba
JONATHAN STRANGE & MR NORRELL
Leidinio kalba
Lietuvių
Prekės kodas
000000000001112374
EAN kodas
9786090147603
ISBN kodas
9786090147603
Product image

Džonatanas Streindžas ir ponas Norelis

3,3/5(4)
Sandėlyje
  • Juodosios savaitės pasiūlymas
-75%
8,75 
Tapkite Pegaso klubo nariu ir sutaupykite: 26,24 
34,99 

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.

Atsiliepimai

3,34 įvertinimų
4 pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!
5
1
4
1
3
0
2
2
1
0
5/5
Asta
2024-05-09
Autentiškas komentaras
Nuostabi ir tikroviška istorija. Nuostabi knyga
4/5
NOMEDA
2022-10-23
Neautentiškas komentaras
Įspūdingos apimties ir nelengvai skaitoma.
2/5
XX
2022-03-15
Neautentiškas komentaras
Pritariu, kad labai ištęsta ir nuobodoka. Nepatiko ir grubus, klampus vertimas. Labai sunkiai skaitėsi. Numečiau nebaigusi.
2/5
Aida
2022-03-14
Neautentiškas komentaras
Didelė apimtis, labai tolima ir neįdomi man tematika. Nuobodoka, ištęsta. Tikriausiai patiks tiems, kas dominis magijos istorija, magija. Valios pastangomis perskaičiau, viena neįdomiausių mano perskaitytų knygų