Koheleto vėjas
Apie prekę
Nežinau kodėl, bet man labiau patinka nevykėliai už vykėlius… Nevykėlių solidarumas man yra daug gražesnis už sėkmingųjų puikybę.
Liudvikas Jakimavičius
Iš nebeapčiuopiamo savo laiko mums kalba laimingas žmogus, taip iš arti susitikęs su gyvenimu ir jo gyventojais, kad norėjo ir galėjo apie juos pasakyti, kartu ir pats pasisakydamas. Koheleto vėjas – nėra galingesnės ir universalesnės metaforos: neša, nuneša, pusto, užpusto. Bet kokią laimingą akimirką ir sugrąžina, ir atbloškia prie užrakintos bažnyčios.
Viktorija Daujotytė
Liudvikas Jakimavičius (1959–2022), poetas ir dramaturgas, šią knygą ketino sudaryti iš dešimtmetį kurtų trumpųjų esė ir literatūrinių etiudų. Tekstus, kuriuos pats vadino esiukais, rašytojas skaitė LRT radijo „Mažojoje studijoje“, kai kuriuos jų skelbė interneto portaluose ir literatūros žurnaluose. „Koheleto vėjas“ – knyga, parengta iš Liudviko Jakimavičiaus paliktų tekstų.
Eseistikos knyga „Vamzdis“ rašytojui yra pelniusi Juozo Tumo Vaižganto premiją, eilėraščių apysaka „Elio“ – Lietuvos rašytojų sąjungos premiją, paskutinis eilėraščių rinkinys „Paliktos paletės“ – Dionizo Poškos premiją. 2022 m. Liudvikas Jakimavičius tapo „Poezijos pavasario“ laureatu.
Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Autorius
Leidykla
Odilė
Leidimo metai
2023-12-13
Viršelio tipas
Minkštas
Puslapių skaičius
48
Matmenys
20,5x13,5x1
Spalvingumas
Spalvotas
Leidinio kalba
Lietuvių
Prekės kodas
000000000002193790
EAN kodas
9786098222692
ISBN kodas
9786098222692

Koheleto vėjas
Ši prekė dar neturi įvertinimų
Palikite atsiliepimą pirmieji