Pegasas
Nemokamas pristatymas nuo 30 Eur
Nemokamas atsiėmimas tą pačią darbo dieną
Išskirtiniai pasiūlymai Pegaso klubo nariams
Saugus pirkimas

Lauk manęs

4,2/5(6)
Sandėlyje
-77%
4.08
Tapkite Pegaso klubo nariu ir sutaupykite: 13.64
17.72

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.

Atsiėmimas knygyne
0.00

Paruošime tą pačią darbo dieną
NEMOKAMAI

Atsiėmimas paštomate
nuo 0 € iki 2,49 €

Išsiųsime per 5-6 d. d. 
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI

Pristatymas kurjeriu
nuo 0 € iki 3,49 €

Išsiųsime per 5-6 d. d. 
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI

4,26 įvertinimų
6 pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!
4/5
Dalė

Tiems, kas tiki gyvenimu po mirties, linkę į filosofiją, misticizmą. Romantizuotas vidurinės klasės gyvenimas su užslėpta viltimi pakilti aukščiau per vedybas.

2024-01-16
Autentiškas komentaras

Apie prekę

Ideali knyga po švenčių išsikvėpusiam sausiui, kai visos cinamonu kvepiančios žvakės užgesintos, imbieriniai sausainiai suvalgyti, o puošnūs kalėdiniai žaisliukai suslėpti į dėžes. Pasibaigus gruodžio šventiškumui ir stebuklų laukimui, ši knyga atneša tą mažytį saldų atpildą, kurio ir norisi po viso bruzdesio -  sentimentų, magijos, jautrių išgyvenimų ir sunkiai įtikimų dalykų pilną istoriją, kuri tampa skanesnė už pilną padėklą saldumynų.

Tai pasakojimas apvyniotas paslaptingumo sluoksniu, prasidėjęs kaip nieko nestebinanti meilės istorija iš naivios ir šiltos vaikystės fragmentų. Bet vaikišką įsivaizdavimą apie jausmus ir tikrąją meilę aukštyn kojomis verčia ne tik bręstanti jaunystė, bet ir nelaukiamas  Antrasis pasaulinis karas. Bet kur ta magija, apie kurios sluoksnius užsiminiau pradžioje? 

Šiame įvykių paveiksle autorė įpiešia plika akimi nematomus ir sveiku protu sunkiai suvokiamus dalykus, kaip dvasinio pasaulio užkulisiai, ezoterika ir reinkarnacija. Romaną skaitai kaip mistinę, autorės vaizduotės kurtą istoriją, kol neperskaitai paskutinių rašytojos žodžių jos baigiamajame žodyje skaitytojui - Lauk manęs romanas parašytas pagal tikrą Simono Jacobso istoriją.

Rašytoja Montefiore seniai prijaučia dvasinių ieškojimų, ezoterikos, reinkarnacijos temoms, tad susipažinusi su artimo mąstymo žmogumi, kuris turėjo ekstraordinarių patirčių, akimirksniu nusprendė parašyti jomis remtą pasakojimą. 

Rašytoja Lavija Šurnaitė

Išskirti karo, suvesti meilės.


„Lauk manęs“ – naujas, įtraukiantis, tikrais įvykiais paremtas romanas apie nemirštančią meilę ir neįtikėtinas paslaptis.


Rupertas pažadėjo sugrįžti, Florencijai tereikėjo jo laukti. 

Kornvalis, 1944 metai

Rupertas Dešas paskelbtas dingusiu be žinios, tikriausiai žuvusiu Arnhemo mšyje. Priblokšta jo žmona Florencija negali susitaikyti, kad Rupertas visiems laikams pasitraukė iš jos gyvenimo, todėl senoje knygoje radusi paslėptą eilėraštį, pavadintą „Lauk manęs“, patiki, kad tai jos vyro siųstas ženklas. Pažadas, kad Rupertas grįš pas ją. 

Londonas, 1988 metai

Maksą nuo pat vaikystės persekioja besikartojantis košmaras. Sapne siaučia karo chaosas, ir jis kiekvieną kartą pabunda išpiltas prakaito, iš siaubo besidaužančia širdimi. Vedamas žūtbūtinio troškimo suprasti, kodėl jį persekioja tokios šiurpios vizijos, Maksas leidžiasi į kelionę, kuri nuveda jį į Kornvalį, vyro vardu Rupertas Dešas gimtinę. 

Melburnas, 1995 metai

Florencija gauna laišką nuo gyvenime nematyto vyro iš kito pasaulio krašto. Nepažįstamasis rašo, kad prisimena ankstesnį, kito žmogaus, gyvenimą. Ar jis gali būti tas, kurio Florencija laukė penkiasdešimt vienus metus? 


Santa Montefiore, rašytojos karjerą pradėjusi 2001-aisiais, kasmet išleidžia po naują knygą. Jos romanai išversti į 25 pasaulio kalbas, jų parduota daugiau nei 6 mln. egzempliorių. Lietuviškai išleista keliolika rašytojos romanų: „Sodininkas iš Prancūzijos“, „Dvasių medis“,  „Čia ir dabar“,  „Slaptos valandos“, „Italė Brukline“ ir kt.


„Paremtas tikra istorija, sujungiančia skirtingus laikus ir žemynus šis nuostabus romanas visiškai užburia.“

My Weekly


„Užburiantis, įtikinamas ir labai romantiškas pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais.“

Daily Express


„Niekas nesugeba parašyti tokių romanų, kuriuose būtų tiek daug meilės, kaip Santa Montefiore.“

Jojo Moyes


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Autorius
Leidykla
Alma littera
Vertėjas
Daumantas Gadeikis
Leidimo metai
2023-10-25
Viršelio tipas
Kietas
Puslapių skaičius
368
Matmenys
21,3x14,3x2,7
Spalvingumas
Nespalvotas
Pav. originalo kalba
Wait for Me
Leidinio kalba
Lietuvių
Prekės kodas
000000000001113786
EAN kodas
9786090157350
ISBN kodas
9786090157350
Product image

Lauk manęs

4,2/5(6)
Sandėlyje
-77%
4.08
Tapkite Pegaso klubo nariu ir sutaupykite: 13.64
17.72

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.

Atsiliepimai

4,26 įvertinimų
6 pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!
5
4
4
1
3
0
2
0
1
1
5/5
Asta
2024-02-03
Autentiškas komentaras
4/5
Dalė
2024-01-16
Autentiškas komentaras
Tiems, kas tiki gyvenimu po mirties, linkę į filosofiją, misticizmą. Romantizuotas vidurinės klasės gyvenimas su užslėpta viltimi pakilti aukščiau per vedybas.
1/5
Vaida
2024-01-07
Autentiškas komentaras
5/5
Elė
2023-12-11
Autentiškas komentaras
5/5
Vaida
2023-12-04
Autentiškas komentaras
Labai mėgstu šią rašytoją.O šią knygą sau įvertinau 6 iš 5 balų????
5/5
Giedrė
2023-11-16
Autentiškas komentaras
Puikus romanas apie nemirštančią meilę ir jos laukimą. Teko ir ašarą nubraukti:..:)