Apie prekę
Mopsės Pegės šeimininkė Chloja vaidins mokyklos spektaklyje, tad turi labai daug repetuoti. Šunytei ima trūkti draugijos. Gal ir jai reikia scenos? Juk būtų puiku tapti televizijos žvaigžde. Tačiau ar įžymybių gyvenimas išties toks blizgus ir malonus, kaip atrodo? Tai miela istorija apie tai, kaip atrasti savo pašaukimą, išdrįsti išbandyti naujus dalykus ir įveikti scenos baimę.
„Mopsas, svajojęs tapti žvaigžde“ – jau daugelio pamėgtų knygų apie mopsiukę Pegę tęsinys, tačiau jį galima skaityti ir kaip atskirą pamokomą istoriją apie meilę gyvūnams bei draugystę. Knygų autorė Bella Swift gyvena Londone kartu su vyru, dviem dukromis ir kate, kuriuos labai myli, tačiau paslapčia svajoja auginti ir šunį.
Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Autorius
Leidykla
Nieko rimto UAB
Vertėjas
Šarūnas Šavėla
Leidimo metai
2021-11-18
Puslapių skaičius
120
Matmenys
23,4x15,6x1,5
Spalvingumas
Spalvotas
Pav. originalo kalba
The pug who wanted who wanted to be a star
Leidinio kalba
Lietuvių
Prekės kodas
000000000002188333
EAN kodas
9786094417894
ISBN kodas
9786094417894
Atsiliepimai
Aleksandra
2024-03-06
Autentiškas komentaras
Įdomus siužetas, pakankamai didelis šriftas skaityti patiems , patinka visa serija
Eglė
2024-01-12
Autentiškas komentaras
Vaikams labai patiko.
