Pegasas
Nemokamas pristatymas nuo 30 Eur
Nemokamas atsiėmimas tą pačią darbo dieną
Išskirtiniai pasiūlymai Pegaso klubo nariams
Saugus pirkimas

Pedingtono žygiai tęsiasi

4,0/5(4)
Sandėlyje
-40%
6,47 
Tapkite Pegaso klubo nariu ir sutaupykite: 4,31 
10,78 

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.

Atsiėmimas knygyne
0,00 

Paruošime tą pačią darbo dieną
NEMOKAMAI

Atsiėmimas paštomate
nuo 0 € iki 2,49 €

Išsiųsime per 5-6 d. d. 
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI

Pristatymas kurjeriu
nuo 0 € iki 3,49 €

Išsiųsime per 5-6 d. d. 
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI

4,04 įvertinimų
4 pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!
5/5
Kristina

Sūnus perskaitė su malonumu.

2025-11-21
Autentiškas komentaras

Apie prekę

Vaikams nuo 7 metų


Smagūs ir visada juokingi meškiuko Pedingtono nuotykiai džiugina vaikus visame pasaulyje jau daugiau nei 60 metų!


– Niekad nepažinojau meškiuko, kuris suuodžia staigmenas, – tarė ponia Berd.


Pedingtonas – nepaprastas meškiukas. Jis mielai imasi net sunkiausių darbų ir niekada neleidžia gerai progai išslysti iš letenų. Nesvarbu, ką veikia – taiso užšalusius vamzdynus, valo Braunų kaminą ar lankosi marmelado fabrike, – Pedingtonas visada įsivelia į netikėčiausias ir labai juokingas situacijas. 

Laimė, dar nė viena nesėkmė nesustabdė šio geraširdžio meškiuko, todėl jis visada pasiruošęs leistis į naujus žygius ir skuba padėti visiems, kam tik reikia!


„Pedingtono žygiai tęsiasi“ – šeštoji vaikų literatūros klasika tapusios serijos apie nenuoramą meškiuką Pedingtoną dalis. Pirmą kartą ji buvo išleista Anglijoje 1964 m.


Knygoje toliau pasakojama apie meškiuką Pedingtoną iš Gūdžiojo Peru ir jo gyvenimą Braunų šeimoje. Jau žinome, kad šis meškiukas nepaprastas − kur tik jis pasisuka, prasideda neįtikėtini ir juokingi nuotykiai, bet ir didžiausiai bėdai ištikus jį gelbsti linksmas būdas ir gera širdis.


„Pedingtono žygiai tęsiasi“:

• lavina humoro jausmą, vaizduotę ir kūrybingumą;

• moko gerumo, atlaidumo;

• skatina niekada nenuleisti rankų ir visada įžvelgti šviesiąją nutikimų pusę;

• meniškai vertinga vaikų literatūros klasika stiprina skaitymo gebėjimus ir literatūrinį suvokimą;

• serijos knygų nebūtina skaityti iš eilės.


Michael Bond (1926–2017) – britų vaikų rašytojas, kurio personažas meškiukas Pedingtonas kūrėją išgarsino visame pasaulyje. Šių knygų pasaulyje parduota per 35 milijonus. Knygos apie šio nepaprasto meškiuko nuotykius yra tapusios vaikų literatūros klasika ir pagal jas pastatytas ne vienas Holivudo filmas. Vaikai taip myli šį meškutį, kad pagal jo atvaizdą sukurta ir daugybė žaislų bei kitokių suvenyrų. Anglijoje išleista net speciali moneta su Pedingtonu!


Vaikų mylimą meškiuką Pedingtoną ir jo nuotykius šioje knygoje nupiešė puiki dailininkė Peggy Fortnum.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Autorius
Leidykla
Alma littera
Vertėjas
Vainius Bakas
Leidimo metai
2023-06-23
Viršelio tipas
Kietas
Puslapių skaičius
144
Matmenys
19,8x14,3x1,6
Spalvingumas
Nespalvotas
Pav. originalo kalba
Paddington Marches On
Leidinio kalba
Lietuvių
Prekės kodas
000000000001114079
EAN kodas
9786090155936
ISBN kodas
9786090155936
Product image

Pedingtono žygiai tęsiasi

4,0/5(4)
Sandėlyje
-40%
6,47 
Tapkite Pegaso klubo nariu ir sutaupykite: 4,31 
10,78 

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.

Atsiliepimai

4,04 įvertinimų
4 pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!
5
3
4
0
3
0
2
0
1
1
5/5
Kristina
2025-11-21
Autentiškas komentaras
Sūnus perskaitė su malonumu.
1/5
Danguolė
2025-10-02
Autentiškas komentaras
5/5
Iv
2025-07-25
Autentiškas komentaras
Puikiai
5/5
Justina
2023-08-24
Autentiškas komentaras