Tapkite Pegaso klubo nariu ir sutaupykite! ALMA LITTERA knygoms -40%! >>>
Pegasas
Nemokamas pristatymas nuo 30 Eur
Nemokamas atsiėmimas tą pačią darbo dieną
Išskirtiniai pasiūlymai Pegaso klubo nariams
Saugus pirkimas

Putinas arba valdžios manija

Neįvertinta
Sandėlyje
-15%
18.35
Tapkite Pegaso klubo nariu ir sutaupykite: 3.24
21.59

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.

Atsiėmimas knygyne
0.00

Paruošime tą pačią darbo dieną
NEMOKAMAI

Atsiėmimas paštomate
nuo 0 € iki 2,49 €

Išsiųsime per 1-2 d. d. 
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI

Pristatymas kurjeriu
nuo 0 € iki 3,49 €

Išsiųsime per 1-2 d. d. 
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI

Apie prekę

Vakarai ilgai klydo dėl Putino ir sąmoningai ignoravo pavojaus signalus, siunčiamus nuo pat pirmųjų režimo gyvavimo dienų. Rusijos prezidentas kelis dešimtmečius vertintas kaip žmogus, kurio pagrindinis tikslas – praturtėti pačiam ir praturtinti sau lojalius asmenis. Tačiau Putinui pinigai yra būtinas valdžios įrankis, kuriuo galima pirkti ginklus ir žmones. 

Ir vidaus, ir užsienio politikoje Putino Rusija vystosi panašiai. Vos tik Kremliaus šeimininkas pajunta, kad jėgos persvara yra jo pusėje, išmanioji galia užleidžia vietą atviram terorui: nuodijami opozicijos atstovai, puolamos kaimyninės valstybės, Vakarams grasinama branduoliniu ginklu. 

Istorikams dar teks ištirti putinizmo fenomeną. Bet aišku viena: tai yra absoliučios valdžios troškimo apsėstas nihilistinis režimas, kuris mėgaujasi kenkdamas be jokios racionalios priežasties. Putinizmas nesiremia jokia suprantama ideologija ir lengvai aukoja pačios Rusijos interesus. Ši Françoise Thom knyga yra svarbi, siekiant suprasti tikrąsias Kremliaus šeimininko veiksmų priežastis. 

Autorė yra Paryžiaus Sorbonos universiteto docentė, šiuolaikinės istorijos konferencijų lektorė emeritė, rusistikos, SSRS bei postkomunistinės Rusijos specialistė. Šiomis temomis Prancūzijoje išleista ne viena jos knyga. 

Iš prancūzų kalbos vertė Raimonda Baškytė 

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Autorius
Leidykla
Briedis, K. Mickevičiaus leidykla
Vertėjas
Raimonda Baškytė
Leidimo metai
2023-04-26
Viršelio tipas
Kietas
Puslapių skaičius
264
Matmenys
21,5x14,5x2,5
Leidinio kalba
Lietuvių
Prekės kodas
000000000002192087
EAN kodas
9786094940477
ISBN kodas
9786094940477
Putinas arba valdžios manija

Putinas arba valdžios manija

Neįvertinta
Sandėlyje
-15%
18.35
Tapkite Pegaso klubo nariu ir sutaupykite: 3.24
21.59

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.

Ši prekė dar neturi įvertinimų
Palikite atsiliepimą pirmieji