Tapkite Pegaso klubo nariu ir sutaupykite! ALMA LITTERA knygoms -40%! >>>
Pegasas
Nemokamas pristatymas nuo 30 Eur
Nemokamas atsiėmimas tą pačią darbo dieną
Išskirtiniai pasiūlymai Pegaso klubo nariams
Saugus pirkimas

Silva Rerum

3,6/5(16)
  • Tik knygynuose
  • Lietuvių autorius
13.40
Šios prekės pristatyti nėra galimybės, tačiau ją galite įsigyti
3,616 įvertinimų
16 pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!
5/5
Deimantė

Sunkiai skaitoma, tačiau turi žavesio kurį sunku nuginčyti :)

2018-04-15
Neautentiškas komentaras

Apie prekę

Silva Rerum - lotyniškai „daiktų miškas" - taip vadinta XVI-XVIII a. populiari, iš kartos į kartą perduodama Lietuvos bajorų „šeimos knyga", kur, be tokių reikšmingų gyvenimo įvykių kaip gimimo, vestuvių ir mirties datos, būdavo įrašomos ir įvairiausios sentencijos, eilėraščiai, patarlės, per iškilmes sakyti tostai, sveikinimo kalbos ir panegirikos. Tad ko baiminasi Jonas Motiejus Norvaiša kiekvieną kartą, kai atsiverčia šeimos silvą ir ima plunksną į rankas? Kristina Sabaliauskaitė, atgaivindama istorinio romano žanrą Lietuvoje, skaitytoją talentingai perkelia tiesiai į LDK XVII a. vidurio bajorišką atmosferą - su autentiškomis audinių faktūromis, spalvomis, brangakmenių žėrėjimu, patiekalų skoniais ir kvapais - ir dovanoja tikrą kelionę laike. Net ir abejingi istorijai neturėtų likti abejingi šiai knygai. Ji - kiekvienam, kuris kada nors buvo įsivėlęs į gatvės muštynes, norėjo pasiųsti viską ir visus po velnių ar tiesiog bijojo būti prarytas kasdienybės liūno; kiekvienam, kuris kada nors bandė žvelgti baimei tiesiai į akis, buvo išgąsdintas netikėtai išsipildžiusios slapčiausios svajonės ar abejojo savimi. Užvertę šios knygos paskutinį puslapį jūs visiškai kitomis akimis žvelgsite į Žemaitijos girias, Vilniaus gatves ir nekaltai čirškiančius žvirblius. O galbūt net pradėsite kišenėje prietaringai nešiotis mažytį veidrodėlį - dėl visa pikta... Jūsų rankose - pirmasis žinomos žurnalistės, menotyrininkės, dr. Kristinos Sabaliauskaitės romanas. Studijuodama Baroko dailės istoriją Kristina Sabaliauskaitė nemažai laiko praleido Lietuvos ir Europos archyvuose prie XVII amžiaus istorinių šaltinių - laiškų, memuarų, testamentų, raštų, aprašų, iš kurių, pasak jos, „tiesiog veržėsi ano meto aistros, konfliktai, likimai ir istorijos, kurių nesugalvotų nė lakiausia fantazija." Visa tai ji supina į magišką, įtraukiantį, trilerio tempo Silva Rerum pasakojimą, kuriame fatališka meilės istorija pinasi su detektyvo elementais, o į būties įtampas žvelgiama patyrusia akimi ir dažnai - su šiai autorei būdingu subtilaus humoro ir ironijos žiupsniu.

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Autorius
Leidykla
Baltų lankų leidyba
Leidimo metai
2011-01-01
Viršelio tipas
Kietas
Puslapių skaičius
288
Matmenys
14x21x2,2
Spalvingumas
Nespalvotas
Leidinio kalba
Lietuvių
Prekės kodas
000000000002117294
EAN kodas
9789955234210
ISBN kodas
9789955234210
Kristina Sabaliauskaitė - Silva Rerum - 000000000002117294

Silva Rerum

3,6/5(16)
  • Tik knygynuose
  • Lietuvių autorius
13.40
Šios prekės pristatyti nėra galimybės, tačiau ją galite įsigyti

Atsiliepimai

3,616 įvertinimų
16 pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!
5
2
4
2
3
1
2
0
1
1
1/5
Augustas
2018-09-05
Neautentiškas komentaras
Pernai bandžiau skaityti. Deja, knyga neįveikiama. Taip, gal siužetas ir intriguojantis, bet pateikta taip, kad neįtraukia, neįmanoma įveikti knygos vien dėl kelių puslapių sakinių. Neverta dėmesio. Negaiškit laiko.
5/5
Deimantė
2018-04-15
Neautentiškas komentaras
Sunkiai skaitoma, tačiau turi žavesio kurį sunku nuginčyti :)
3/5
Ieva
2018-02-04
Neautentiškas komentaras
Nuomonė prieštaringa. Viena vertus, aprašoma Lietuva, tai kaip ir artima. Tačiau pats rašymo stilius, ilgos pastraipos manęs nesužavėjo. Net trukdė mėgautis istorija.
5/5
Aušra
2014-06-27
Neautentiškas komentaras
puiki knyga
4/5
Ineta
2014-04-24
Neautentiškas komentaras
Patiko. Zaviai aprasytas tas Lietuvos istorijos laikotarpis, taciau kartais tie kilometriniai sakiniai varydavo i nevilti :D
4/5
Kristina
2013-07-23
Neautentiškas komentaras
Lietuvių autorių knygos retai sužavi, bet abi Silva Rerum dalys labai patiko.
0/5
Aiste
2012-03-16
Neautentiškas komentaras
Super! geriausia knyga! itraukia, neimanoma atsiplesti nuo jos!
0/5
Lina.
2011-08-08
Neautentiškas komentaras
Kada vėl ji bus prekyboje?
0/5
Sandra
2011-08-08
Neautentiškas komentaras
Labai suzavejo! Tiesiog skaiciau ir gyvenau knygos ivykiais.... Aciu autorei!
0/5
Giedrė
2011-07-20
Neautentiškas komentaras
Kristinai Sabaliauskaitei ir "Silvai Rerum" - patys karščiausi mano plojimai ir sveikinimai :) Nuostabi knyga, labai įdomus ir įtraukiantis siužetas. Skaičiau ir dieną, ir naktį :) Ir pasijuokiau, ir susigraudenau, ir kvapą užgniaužę buvo - skaitydama patyriau daug gražių emocijų. Tikras lietuviškas šedevras po V.M. Putino "Altorių šešėly" :) Ši knyga buvo man po daugelio metų atsivertas lietuviškas kūrinys ir nenusivyliau nei kiek. Būtinai reikės perskaityti II dalį. Kas domisi Lietuvos istorija, menu, architektūra - nuoširdžiai rekomenduoju perskaityti :)