Pegasas
Nemokamas pristatymas nuo 30 Eur
Nemokamas atsiėmimas kitą darbo dieną
Išskirtiniai pasiūlymai Pegaso klubo nariams
Saugus pirkimas

Svetimas

4,7/5(16)
Sandėlyje
  • Juodosios savaitės pasiūlymas
-40%
9,51 
Tapkite Pegaso klubo nariu ir sutaupykite: 6,34 
15,85 

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.

Atsiėmimas knygyne
0,00 

Paruošime kitą darbo dieną
NEMOKAMAI

Atsiėmimas paštomate
nuo 0 € iki 2,75 €

Išsiųsime per 2-4 d. d. 
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI

Pristatymas kurjeriu
nuo 0 € iki 3,49 €

Išsiųsime per 2-4 d. d. 
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI

4,716 įvertinimų
16 pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!
5/5
Gabija

Labai gera knyga

2025-08-02
Autentiškas komentaras

Apie prekę

Albert’o Camus romanas Svetimas (1942) rašytojui pelnė pasaulinį pripažinimą. Pagrindinio veikėjo Merso santykis su supančiu pasauliu pažeidžia visuomenės taisykles ir paverčia jį „svetimu“. Tai knyga apie neįveikiamą individo vienatvę inertiško abejingumo, absurdo akivaizdoje.
Prancūzų rašytojo Albert’o Camus (Alberas Kamiu, 1913–1960) karta brendo dviejų pasaulinių karų kanonados, atominės bombos apokalipsės ir Holokausto košmaro laiku. A. Camus tapo vienu svarbiausių savo kartos kultūros mokytojų, intelektualinių vadovų, moraline sąžine. Savo kūryba jis išreiškė naujosios epochos dvasią ir galią, o jo jaunatviškas entuziazmas, neabejotinas intelektualinis autoritetas ir meninis principingumas pradėjo ligi šiol tebesitęsiančią draugystę su skaitytojais. Absurdas, maištas, istorija ir mirtis – svarbiausios temos, plėtojamos visame A. Camus kūrybiniame palikime. 1957 m. rašytojas buvo apdovanotas Nobelio literatūros premija. 

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Autorius
Leidykla
Baltų lankų leidyba
Leidimo metai
2018-03-28
Viršelio tipas
Kietas
Puslapių skaičius
120
Matmenys
20x12,5x2,5
Spalvingumas
Nespalvotas
Pav. originalo kalba
L'etranger
Leidinio kalba
Lietuvių
Prekės kodas
000000000002117094
EAN kodas
9789955232933
ISBN kodas
9789955232933
Albert Camus - Svetimas - 000000000002117094

Svetimas

4,7/5(16)
Sandėlyje
  • Juodosios savaitės pasiūlymas
-40%
9,51 
Tapkite Pegaso klubo nariu ir sutaupykite: 6,34 
15,85 

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.

Atsiliepimai

4,716 įvertinimų
16 pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!
5
13
4
0
3
1
2
1
1
0
5/5
Paulius
2025-08-25
Autentiškas komentaras
5/5
Gabija
2025-08-02
Autentiškas komentaras
Labai gera knyga
5/5
Anonimas
2025-06-25
Autentiškas komentaras
Visiem rekomenduoju perskaityti!
5/5
ERIKA
2024-09-14
Autentiškas komentaras
Greita, patogu, tobula
5/5
Ovidijus
2023-08-19
Autentiškas komentaras
puiki knyga
5/5
VIRGINIJUS
2023-08-04
Autentiškas komentaras
laukia... Camiu yra Camiu
3/5
Augustė
2022-02-05
Neautentiškas komentaras
Kitokia knyga.
2/5
Augustė
2022-01-16
Neautentiškas komentaras
Man nepatiko, daug labiau įtraukė autoriaus ,,Maras".
5/5
Gintare
2021-01-20
Neautentiškas komentaras
Istorija su man visai nesitikėta pabaiga. Lengvai skaitoma, įsijauti į veikėjo vaidmenį, matai jo vidinį pasaulį. Aplinkiniai jį mato, kaip nieko nejaučiantį, sprendimų nemėgstantį priimti žmogų, gyvenantį (šiandien ir rytoj), bet ne toliau į ateitį, plaukiantį pasroviui ir leidžiantį sprendimus (už save) priimti kitiems. Atskleidžiami vidinio (aš) motyvai, beprasmybė, absurdas, maištavimas, (ar aš myliu tą moterį) (turbūt labiau nemyliu), nors vis tiek po kiek laiko pagalvojama, kad visai šaunu būti kartu, leisti laiką kartu. Įdomi veikėjo baimė - sekmadienis, bijo sekmadienių, nes nežino, kaip leisti laiką. Įdomu, kad veikėjas visur laiko šaltą bejausmį protą, nesiima teisti/smerkti/ginti kitų - jam viskas visvien, tai jo neliečia - mirė mama senelių prieglaudoj, jam visvien, net karsto atidaryti nenorėjo, palaidojo taip; kaimynas augina šunį, kurį skriaudžia (jam visvien), kitas kaimynas muša moteris (jam visvien, jis net paliudija jo naudai, kad tai esą jį, kaimyną, moteris apgavo). Keista, kai žmogus visur jaučiasi laisvas, neįsipareigojęs ir nori niekam įsipareigoti, tiesiog plaukti pasroviui. Prisitaiko visur ir visada prie bet kokios situacijos. Gyvena vienas, laiką leidžia vienas, ok. Važiuoja su pažįstamais pre jūros, ok. Patenka į areštinę, vėliau - kalėjimą - ok. Jaučiasi laisvas ir jame, pasaulėlis susiaurėja, bet jam ok, jam užtenka laisvės ir ten (miega, valgo, žiūri į dangų, jūrą, jis įsitikinęs, kad jam to visiškai užtenka, jaučiasi laisvu). Vėliau istorija susidėlioja taip, kad ima intriguoti, kaip gi čia baigsis... Džiaugiuosi radusi labai gerą neišpuoštą paprastą, bet neprastą knygą naujųjų metų startui.
5/5
Gabija
2021-01-12
Neautentiškas komentaras
Labai įdomi absurdo literatūros knyga, rekomenduoju paskaityt. Priverčia į tam tikrus dalykus pasižiūrėti kitaip.