Pegasas


Pegasas

Aš nekenčiu tavęs! Nepalik manęs : kaip geriau suprasti ribinę asmenybę

 • -25%Klubo nariams
5.99
Pegaso klube sutaupykite 2.00 (-25%)
7.99

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.


 • Atsiėmimas knygyne
  nuo 0 – 1.99 €

  Atsiimkite per 2-4 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 20 €

 • Atsiėmimas paštomate
  nuo 0 – 2.49 €

  Atsiimkite per 3-5 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 30 €

 • Pristatymas kurjeriu
  nuo 0 – 3.49 €

  Pristatysime per 3-5 d.d.

  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30 €

Apie prekę

Šiame klasikiniame vadove apie ribinį asmenybės sutrikimą pristatomi naujausi tyrimai, atskleidžiantys šio sutrikimo priežastis, ir specialistų patirtis, suteikianti vilties sėkmingai jį gydyti.

Asmenys, kuriems diagnozuotas ribinis asmenybės sutrikimas, patiria tokius kardinalius ir gąsdinančius nuotaikų svyravimus, kad jiems dažnai tenka baimintis dėl sveiko proto. Vieną akimirką jie patiria euforiją, o kitą neria į nevilties ir depresijos liūną. Šiuo metu vien JAV gyvena apie 19 mln. žmonių, kenčiančių nuo ribinio asmenybės sutrikimo. Visiems būdingi panašūs simptomai:

- manipuliavimas kitais asmenimis;
- nepatvarios tapatybės pojūtis;
- staigūs pykčio priepuoliai;
- perdėtai jautri reakcija į tikrą arba menamą atstūmimą;
- trumpi, audringi meilės romanai;
- stiprus tuštumos jausmas;
- valgymo sutrikimai, piktnaudžiavimas narkotikais ir kitokie savidestruktyvūs polinkiai;
- iracionali baimė būti paliktiems ir nesugebėjimas likti vieniems.

„Nuotaikų pokyčiai pasireiškia ūmiai, kaip sprogimas, ir neša ribinę asmenybę iš džiaugsmo viršukalnių į depresijos bedugnes. Vieną akimirką kupinas pykčio, o kitą – jau ramus, toks žmogus dažnai nesupranta, kodėl jį staiga apėmė toks įsiūtis. Vėliau nesugebėjimas suvokti priepuolio priežasties atveda prie neapykantos sau ir depresijos.“

„Už klinikinio kategorijų sąrašo slepiasi ribinių asmenų ir jų mylimųjų patiriama kančia. Žmogui, turinčiam ribinį asmenybės sutrikimą, didžioji dalis gyvenimo yra emociniai amerikietiškieji kalneliai, o tam, kuris gyvena su tokiu žmogumi, jį myli ar gydo, kelionė gali pasirodyti ne ką mažiau pašėlusi, beviltiška ir gniuždanti.“

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Hal Straus, Jerold J. Kreisman
 • Leidykla
  Liūtai ne avys
 • Vertėjas
  Dora Žibaitė
 • Leidimo metai
  2021-12-14
 • Viršelio tipas
  Kietas
 • Puslapių skaičius
  384
 • Formatas
  20x13,5x3,5
 • Spalvingumas
  Nespalvotas
 • Pav. originalo kalba
  I Hate You--Don't Leave Me: Third Edition: Understanding the Borderline Personal
 • Originalo kalba
  Anglų
 • SKU
  000000000002188544
 • EAN kodas
  9786098254815
 • ISBN kodas
  9786098254815
(5.0 | 1)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, įvertinkite ir Jūs!

Rokas
2022-02-14
Turėjau santykius su moterimi, kuriai pasireiškė visi ribinio asmenybės sutrikimo požymiai: nesivaldymas, spontaniškas pyktis; impulsyvumas; savęs žalojimas; idealizavimas ir menkinimas; žeminimas ir manipuliavimas. Aš nuolat vaikščiojau ant peilio ašmenų, visada arba kovodamas su jos įniršiu, arba jausdamas, kad laimingesnės akimirkos tebuvo paliaubos, kurių trukmė visada buvo trumpoka. Aš nutraukiau santykius, manydamas, kad mano artimiausias žmogus yra piktas krokodilas, kuris nežinojo žodžio „empatija“ reikšmės. Gaila, kad neturėjau šios knygos. Dabar tampa aišku, kad psichoterapija ir net vaistai padeda palengvinti simptomus, užmegzti sveikesnius santykius, pasiekti tam tikrą remisijos laipsnį, priartėti prie normalaus gyvenimo ir atgauti viltį. Knygoje „ Aš nekenčiu tavęs – nepalik manęs“ apie tai gana nuodugniai ir optimistiškai aptariama. Skaitydamas šią knygą dažnai galvodavau, kaip būtų buvę, jei būčiau likęs santykiuose su savo buvusiąja, žinodamas apie įvairius knygoje aptariamus metodus, dirbdamas su ja šeimos terapijoje. Galbūt, jei būčiau buvęs šiek tiek kantresnis, tvirčiau išlaikęs ribas ir neabejotinai šiek tiek labiau palaikantis bei empatiškas, mums būtų pavykę užmegzti ilgalaikius, laimingus santykius. Nesvarbu, ar esate psichologijos studentas, praktikuojantis terapeutas, pats estate ribinė asmenybė, siekianti sustabdyti sutrikimą, ar šeimos narys ar santykių partneris, rasite daug naudingos informacijos knygoje „Aš tavęs nekenčiu, nepalik manęs“. Tai naudingas informacijos šaltinis visiems susidūrusiems su šio siaubingo sutrikimo skausmu.

Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis