Chemijos pasitikrinamieji testai 11 klasei (serija „Korepetitorius“)

9,59 €
Loading
Šie pasitikrinamieji testai padės mokiniui nuosekliai pakartoti 11 klasės chemijos kursą ir įsivertinti žinias bei gebėjimus.
Mokinys čia ras 6 kompleksinius testus, kuriuos sudaro: glaustas pagrindinių chemijos sąvokų, junginių, dėsnių, reiškinių ir reakcijų priminimas; žinių taikymo užduočių rinkinys teorijai prisiminti ir įtvirtinti; sudėtinės kelių etapų testinės užduotys žinioms pagilinti; orientacinė testo taškų ir įsivertinimo pažymių lentelė. 7 testas leis apibendrinti visą 11 klasės kursą ir įsivertinti pasiekimus.

Savarankiškas pasitikrinimas ir įsivertinimas numatytas po kiekvieno testo. Testų atsakymai pateikti leidinio pabaigoje. Atlikus visą testą įsivertinama pagal surinktus taškus ir pasiekimų lygius. Leidinyje pateikta ir viso 11 klasės kurso pasiekimų diagrama (kaupiamajam vertinimui), pagal kurią galima sekti mokinio metinius rezultatus, užpildyti žinių spragas savarankiškai ar padedant mokytojui ir siekti daugiau.

Serijos „Korepetitorius“ leidiniai skirti mokinių savarankiškam darbui, taip pat mokytojui, ieškančiam susistemintos patikros temai ar kursui kartoti, mokinių testams, kontroliniams ar individualiems darbams.

Mokytojų atsiliepimai 

Spragoms užpildyti
Įvairioms užduotims analizuoti
Dirbti individualiai arba komandomis

Mokinių atsiliepimai 

Padeda pasirengti kontroliniams darbams, užtvirtinti per pamokas išmoktus dalykus.
Pateikta įvairių užduočių.
Parodo sprendimo būdus ir pavyzdžius, kuriais galima vadovautis. Be to, galima įsivertinti!
Formulynas su įvairių sprendimų pavyzdžiais.

Daugiau informacijos
SKU 000000000003136493
ISBN kodas 9785430070304
EAN kodas 9785430070304
Leidimo metai 2020-01-31
Viršelio tipas Minkštas
Spalvingumas Dvispalvis
Puslapių skaičius 76
Leidykla Šviesa

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą