Collected Cottage Gardening, Gatherings, and Collecting at Chestnut Cottage
10-14 d.d. pristatymas
Nemokamas pristatymas
-15%
93,49 €
109,99 €
Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.
Atsiėmimas paštomate
nuo 0 € iki 2,49 €
Išsiųsime per 8-10 d. d.
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI
Pristatymas kurjeriu
nuo 0 € iki 3,49 €
Išsiųsime per 8-10 d. d.
Užsakymams nuo 30 € NEMOKAMAI
Apie prekę
Step inside the elegant world of Kathryn Crisp Greeley as she invites you to her charming home, Chestnut Cottage, in Waynesville, North Carolina. A trip to Chestnut Cottage will leave readers inspired, informed, and dreaming of duplicating a few of Kathryn Greeley's ideas in their own homes.
Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Leidimo metai
2022-10-27
Puslapių skaičius
376
Matmenys
31.3x24.5x3.9
Leidinio kalba
Anglų
Prekės kodas
000000000002340220
EAN kodas
9781626349742

109,99 €
Ši prekė dar neturi įvertinimų
Palikite atsiliepimą pirmieji