Pegasas
Pegasas

Dėlionė CUBFUN 3D CITY LINE su LED (didelė)Dubajus

 • -25%Nuolaida
14,99 
Registruokitės ir sutaupykite 5,00  (-25%)
19,99 

Apie prekę

Dėlionė CUBFUN 3D CITY LINE su LED (didelė)Dubajus


Dėlionės patinka visiems – tai ir smagi, ir lavinanti veikla. Dėlionės – puikus laiko praleidimo būdas tiek vienam, tiek su draugų kompanija. 3D dėlionė „Dubajus“ su LED apšvietimu. „CubicFun“ – erdvinė dėlionė, galvosūkis - konstruktorius, pagamintas iš popieriaus ir EPS putplasčio. Norint surinkti dėlionę, nereikia jokių papildomų įrankių ar klijų. Šios originalaus dizaino dėlionės sudomins ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius. Surinktos erdvinės dėlionės atrodo išties įspūdingai – visai kaip tikri statiniai. Dėlionės tiksliai atkartoja net ir smulkiausias pastatų išvaizdos detales. Visos „CubicFun“ dėlionės vaizduoja pasaulinio garso statinius, todėl vaikai gali iš arčiau susipažinti su architektūros šedevrais. Jas dėliodami vaikai ne tik linksmai praleis laiką, bet kartu gaus ir daug naudingos informacijos! Reikalingi elementai 2 X AA (nėra rinkinyje). Surinktos dėlionės dydis: 53,2 x 15,3 x 48 cm.


DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų. Yra smulkių dalių, pavojus užspringti.

Baterijos skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementą gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Šiame gaminyje yra maža  monetos formos baterija. Prarijus tokio tipo bateriją, per mažiau nei dvi valandas ji gali paveikti vidaus organus chemikalais ar net mirtį. Prarijus bateriją - skubiai kreipkitės į medikus. Išimtas iš žaislo baterijas nedelsdami pašalinkite. Tiek naujas, tiek naudotas baterijas laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei įtariate, kad baterija buvo nuryta arba kad ji kitaip pateko į organizmą, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.  Neišmeskite kartu su komunalinėmis atliekomis dėl žalingo poveikio aplinkai ir žmonių sveikatai.

Perduokite panaudotą gaminį į surinkimo punktą. 


Prekė paženklinta CE ženklu. CE ženklas – ženklas, kuriuo gamintojas nurodo, kad prekė atitinka jai taikomus Europos Sąjungos direktyvų reikalavimus ir gali būti parduodama visoje Europos ekonominės erdvės bendrijoje (EEE) bei buvo įvertinta kaip atitinkanti aukštus saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Leidykla
  CubFun 3D
 • Leidimo metai
  2022-02-24
 • Viršelio tipas
  Kita
 • Formatas
  21,8x29,8x6
 • Originalo kalba
  Lietuvių
 • SKU
  000000000005206379
 • EAN kodas
  6944588205232
 • ISBN kodas
  6944588205232

Palikite atsiliepimą pirmieji

Jus taip pat gali sudominti


Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis